Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği

Yurtdışında Makine Teknikerliği

Yurtdışında Makine Teknikerliği

Kendinizi sınavlara mahkum etmeyin ve eğitim hayatınıza Avrupa’da devam edin. Bunun öyle söylendiği kadar kolay olmadığını düşünüyorsanız emin olun yanılıyorsunuz. Avrupa’da okumak sanıldığının aksine çoğu zaman ülkemizdeki sıkıntıları içermediğinden daha kolaydır. Başvuru rahatlığı kadar kayıt işlemleri için öğrencileri zorlamayan yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yapmanıza olanak sağladığı için hiçbir engele uğramadan hemen lisans eğitiminize adım atarsınız. Okulun senelik ücretini merak edenlere hemen söyleyelim, ödemeniz gereken ücret üniversiteler arası farklılık gösterdiği için şu an net bir ücret söylemek doğru olmaz. Avrupa standartlarında eğitim veren bir okul için çok cüzi bir rakam olması sizi maddi açıdan rahatlatacak önemli bir unsurdur.

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz okullarda makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmanız halinde Avrupa kredi transfer sisteminden yararlanarak ders muafiyeti alabilirsiniz. Geçiş yaparken görmediğiniz dersleri alır, daha önce gördüklerinizi de yeniden almak zorunda kalmazsınız. Bu denli kaliteli bir eğitim aldığınızda sonuç da çok güzel olacaktır çünkü mavi diploma veren okulun YÖK denkliği olması sizin Türkiye’de ve dünyanın sayılı ülkelerinde iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Hayal ettiğiniz gibi bir Makine mühendisi olabilir, yurt dışında okuduğunuz için pek çok firmanın öncelikli çalışanı olabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Para kazanmanızı kolaylaştıran bir meslek sahibi olmayı hayal ediyorsanız ve Avrupa standartlarında bir eğitim almak, yurt dışında okumak niyetindeyseniz iki yıllık eğitiminizi tamamlamak için hemen Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Yılın 12 ayı boyunca Eurostar Yurtdışı eğitim kurumları tarafından yaptırabileceğiniz kayıt işlemleri için ön lisans diplomanız, transkriptinizin olması yeterli. Resmi makamlarla ilgili yazışmalar ve diğer işlemler için zaman kaybetmek yerine Eurostar yetkilileriyle çalışmanız işlerinizi rahatlatacaktır. İyi bir gelecek için iyi okullarda okumak sizin de hakkınız. Hemen Eurostar yetkilileri ile görüşüp en yakın zamanda kayıt yaptırabilirsiniz.

Yurtdışında Makine Teknikerliği Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!