Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Puanları

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Puanları

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Puanları

Eğitim hayatınızı yurt dışında sürdürebilmeniz dahası dikey geçiş sınavlarına da girmeden Mimarlık, Hukuk veya Mühendislik bölümlerine lisans tamamlamak için başvurabileceğinizi söylesek herhalde şaşırırsınız. Ülkemizde dikey geçiş yapabilmek için girilen sınavları, alınması gereken taban puanları düşününce bu söylediklerimiz size pek inandırıcı gelmeyebilir ama durum tam olarak böyle. Yurt dışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite puanları ülkemizdeki gibi sınavlara bağlı olmadığı için sizin herhangi bir puan almanıza da gerek kalmayacak. DGS veya benzeri bir sınav olmadan hemen başvuruda bulunabileceğiniz gibi bu konuda da bir sınırlama yok. Yani isterseniz senenin herhangi bir ayında gidip başvuru yapabilir ve sadece ön lisans diplomasıyla bu alanlardan birinde dikey geçiş yaparak hemen 3.sınıftan eğitiminize başlayabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda zaman kaybetmeniz geleceğinizi de olumsuz etkileyecektir. Yaşıtlarınız veya sizin gibi eğitim alan gençlerden farklı olabilmek, çok daha iyi koşullarda eğitim almak kazancınızı da kariyer planlarınızı da ciddi anlamda etkileyecektir. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite puanları olmaması bu anlamda sizin için büyük bir şans. Sadece ön lisans diplomasına, pasaporta ve bir de transkripte ihtiyacını olacak o kadar. Onun dışında ödemeniz gereken makul yıllık ücret var ki bu ücret ailelerin bütçelerini zorlamayan son derece ekonomik ve cüzi bir ücrettir. Öğrencilik hayatınızı daha konforlu geçirebileceğiniz yurt dışında doğa ile iç içe, modern bir şekilde verilen kaliteli bir eğitimle dilediğiniz bölümde okuyabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yıllardır sınavlar girip çıkmanız ve bu sistem nedeniyle stres içinde kalmanıza artık gerek yok. Bir an önce Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine gelerek hem yurt dışında anlaşmalı olduğumuz dikey geçiş üniversite puanları ile ilgili bilgi alabilir hem de kayıt evraklarını, başvuru için neler gerektiğini uzman kişilerden öğrenebilir, üniversite hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere umut ettiğinizden çok daha iyi koşullarda bir eğitim hayatı sunuyoruz ve mavi diploma alabileceğiniz YÖK denkliği olan bu okuldan ayrıldığınızda hem ülkenizde hem de Avrupa’da çok daha iyi şartlarda iş bulmanıza vesile oluyoruz. Daha detaylı bilgi için mutlaka web sitemizi ziyaret etmeli bu önemli fırsatı kaçırmamalısınız. Sosyal medya hesaplarımızdan Facebook adreslerimizden de öğrencilerle görüşerek merakınızı giderebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Puanları

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!