Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliğinden Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Yurtdışı Üniversiteleri Makine Teknikerliği DGS

Yurtdışı Üniversiteleri Makine Teknikerliği DGS

Artık ailenizin bütçesini zorlamadan ve sayısız sınava girmeden de yurt dışında okuyabilirsiniz. Aldığınız iki yıllık bir ön lisans eğitimi varsa sene kaybı yaşamak zorunda da değilsiniz ve yurt dışında bu iki yıllık eğitimin üzerine iki yıl daha okuyarak yani dikey geçiş yaparak lisans diplomasına sahip olabilirsiniz. Ücretler ise ailelerin ceplerini yakacak cinsten olmadığı için bu ekonomik koşulları hemen değerlendirmelisiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde makine teknikerliğinden makine mühendisliği bölümüne dikey geçiş yaparsanız senelik makul eğitim ödeneği ödemeniz yeterli olacaktır. Bir de pasaport ve ön lisans diplomasına sahip olmanız yeterli. Kafanızdaki kargaşadan sizi kurtaran sınav çilesini sona erdiren üniversitelerimiz sayesinde artık hayatınız değişecek. Yarınlara daha umutlu bakabilecek, okul bittiğinde ne olacağını, nasıl iş bulacağınızı kafanıza takmak zorunda kalmayacaksınız Daha pozitif bir bakış açısına sahip olacağınız gibi alacağınız eğitim sonucunda mavi diplomaya sahip olarak hayatınızı değiştiren bu eğitim sayesinde iş alanlarında yüksek ücretler kazanabileceksiniz.

İki yıllık teknikerlik eğitimi alsanız bile siz de dikey geçiş imkanlarından yararlanabilir ve Makine Mühendisliği bölümüne girerek 4 yıllık eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Diğer öğrencilerden farkınız kalmayacak çünkü önceden aldığınız derslerden muaf olsanız da görmediğiniz dersleri eğitiminiz süresince alarak aradaki açığı da rahatlıkla kapatacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Hayatınızı şekillendirirken kendinize yurtdışında okuma şansını tanımalı iş dünyasına atılırken çok daha iyi platformlarda iş imkanı bulabilmek için bu önemli fırsattan mutlaka yararlanmalısınız. Hem çok ekonomik rakamlara okuyabilecek, hem de hayatınızı baştan sona değiştirme fırsatı bulacaksınız. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde makine teknikerliğinden makine mühendisliği bölümüne dikey geçiş hakkında daha fazla bilgi almak, kayıt veya başvuru işlemlerini yapmak için tek yetkili olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşebilir, merkez ofislerimizde ki danışmanlarımızdan kafanıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri Makine Teknikerliği DGS Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!