Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık Dikey Geçiş

Geleceğinizi hayalleri sürekli ertelemek zorunda kalıyorsanız, sırf lisans tamamlama şansı bulabilmek için DGS sınavına girmek, taban puan alabilmek için uğraşıyorsanız size güzel haberlerimiz var. Kendi ülkenizdeki kadar rahat öğrenim görebileceğiniz ve aynı zamanda dikey geçiş yapabileceğiniz, hiçbir sınava maruz bırakılmadan, İngilizce şartı aranmadan hayal ettiğiniz bölümde okuyabileceğiniz yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde mimarlık (iç mekan tasarımı) mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt şansına sahip olabilir siz de Avrupa’da okuyan öğrenciler gibi rahat iş imkanlarına kavuşabilirsiniz. Ailenizin maddi açıdan zorlanmayacağı yıllık makul eğitim ödenekleri olan kayıt bedeli dışında sadece ön lisans diplomanızı da alarak istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. İç mimarlık bölümünden mimarlık bölümüne geçiş yapmak için tek yetkili olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye’de veya Avrupa’daki ülkelerde mesleğinizi daha iyi şartlarda icra etmenin daha çok para kazanmanın yollarından biri de yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde mimarlık (iç mekan tasarımı) mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt olanağını kullanmaktan geçiyor. Size verilen mavi diploma sayesinde hayatınızı çok daha profesyonel şekilde yönlendirebilirsiniz. 12 ay boyunca başvuru yapabileceğiniz gibi, sınavsız, ekonomik bir eğitim almanın rahatlığını yaşayacak, mesleki anlamda Türkiye’nin en iyi okullarından mezun olan kişilerden daha da fazla avantaj elde edeceksiniz. Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde, daha önce gördüğünüz dersler tekrar almayacak, sadece farklı dersleri görecek ve direkt olarak üçüncü sınıftan başlayacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Stres dolu sınav günlerini artık geride bırakın ve geleceğinizi 30 yıldır bu işi yapan üniversitenin tek yetkili kuruluşu olan Eurostar’ın kollarına bırakın. Profesyonel danışmalar sayesinde her sorunuzun cevabını en iyi şekilde alacaksınız. Ön şart olmadan doğrudan ön lisans diplomanızla başvurabileceğiniz Mimarlık fakültesine hemen şimdi kayıt yaptırabilir, yıllık makul eğitim ödenekleri ödeyerek hayallerinize kavuşabilirsiniz. Yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde mimarlık (iç mekan tasarımı) mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt koşullarını web sitemizden inceleyebilir, dilerseniz sizin gibi lisans tamamlama kaydı yaptıran ve hala öğrenim gören Türk öğrencilerle Facebook adresimiz üzerinden tanışarak bilgi alabilir, şehir yaşamı ve öğrenim hayatına yönelik merakınızı giderebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!