Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği / Teknisyenliği Mezunlarına Makine Mühendisliği Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Makine Teknikerliği Dikey Geçiş

Hayatınızı iki yıllık okul mezunu olarak sürdürmek ve bu şekilde iş aramak zorunda kalmış halde yaşamak zorunda değilsiniz. İdealist olmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanızı kolaylaştıracak ve tabi ki hayallerinize sahip çıkarak iyi bir meslek sahibi olabilirsiniz. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitesilerde makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak bu şansı elde edebilirsiniz. Eğer konuya ilişkin çok fazla bilginiz yoksa yazımızı okuyarak hemen fikir sahibi olabilirsiniz. Sınav derdi yok ve tabii ki sizi üzen yabancı dil sınavları da yok. İki yıllık eğitim almış olduğunuz için size zaman kaybettirmeyen okul aynı zamanda diğer öğrenciler gibi sizin de 3. sınıftan başlamanızı sağlayarak büyük bir avantajı ele geçirmenize olanak sağlar. Sınav yok, sene kaybı yok, gördüğünüz dersleri yeniden almak yok.

Teknikerlik eğitiminiz esnasında aldığınız derslerin bazılarından muaf olacaksınız çünkü Avrupa kredi transfer sistemi olduğu için ortak görülen dersler muafiyet uygulanarak devre dışı bırakıldığından siz sadece almadığınız derslerin eğitimini görürsünüz. Ülkemizden giden pek çok öğrenci bu nedenle hiç sene kaybı yaşamadan hemen 3.sınıftan lisans eğitimlerine başlamakta ve geleceklerine doğru zamanda başlama şansına kavuşmaktadırlar. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için senelik makul eğitim ödenekleri ödemeniz yeterlidir. Şu an net bir ödenek bedeli söylemek doğru olmaz çünkü üniversiteler arası eğitim ödenekleri farklılık göstermektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Tüm kayıt ve başvuru işlemleri üniversitelerin yıllardır tek yetki verdiği Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları tarafından yapılmaktadır. Siz de Eurostar farkıyla geleceğinizi şimdiden şekillendirebilir ve anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak iş imkanlarınızı artıracak, Avrupa standartlarında bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ofislerimize geldiğiniz takdirde uzmanlarımız size ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi vereceklerdir. Aynı zamanda Facebook sayfamızdan Türk öğrencilerle görüşerek okul hayatı ile ilgili farklı bilgiler de alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!