İç Mimarlık Mezunlarına İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İç Mimarlık Mezunlarına Dikey Geçiş

İnşaat mühendisi olabilmek için üniversite sınavlarına yeni baştan girmenize gerek yok. Eğer İç Mimarlık ön lisans eğitimi almışsanız mevcut iki yıllık ön lisans diplomanızla da artık dikey geçiş yaparak İnşaat Mühendisliği okuyabilir ve sene kaybetmezsiniz. Bunun için dikey geçiş sınavına girmeniz gerektiğini düşünmeyin. Sınavsız şekilde hemen yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde iç mimarlık mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Öncelikle sınavla uğraşmayacağınız için bu zamanı tamamen eğitiminize kullanabilirsiniz. Senelik makul eğitim ödenekleri olduğu için kendinizi zorlamaz, ekonomik açıdan da darlık çekmezsiniz. Önemli ayrıcalıklar sunan okulda kayıt yaptırdıktan sonra öncelikle ortak görmüş olduğunuz derslerden hemen muaf olacaksınız. Bu sayede aynı dersleri tekrar tekrar almak zorunda kalmazsınız.

Doğrudan kayıt yaptırmak size zaman kazandıracak ve bu sayede hayata erken atılabilecek ve kariyer hedeflerinizde yol alabileceksiniz. Yurt dışında anlamalı olduğumuz üniversitelerde iç mimarlık mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt için yaptırmak Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinden mümkündür. Sizden önce de sayısız Türk öğrenciyi Avrupa’ya gönderen ve eğitimleri ile ilgilenen Eurostar sayesinde siz de dikey geçiş hakkınızı kullanırken sınav stresinden kurtulursunuz. Makul eğitim ödenekleri ödeyerek hayallerinize kavuşmanız mümkün. Avrupa kredi transfer sistemi ortak derslerden muaf olmanızı, mavi diploma almanız ise hem Türkiye’de hem de Avrupa’da iş bulabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kendinize en iyi eğitimleri layık görmelisiniz. Siz de Avrupa’da okuyabilirsiniz ve bunun için dünyalar kadar para harcamanız da gerekmez. Yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde iç mimarlık mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi yaptırarak eğitiminize 3.sınıftan başlama şansı bulabilirsiniz. Kariyer planlarınızı yaparken mutlaka Avrupa’da eğitim konusunda en yetkili olan ve 20 yıllık deneyimi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşebilirsiniz. Sizlere en doğru danışmanlığı yapacaklardır ve tabi ki her türlü evrak işlemlerinizi, kayıt işlemlerinizi de takip edecekleri için bu konularda da herhangi bir problem yaşamaz, direkt olarak kayıt yaptırarak eğitiminize başlayabilirsiniz.

 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!