Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Kayıt İçin Gerekli Evrakları

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Evrakları

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Evrakları

Eğitim hayatınızı 2 yıllık ön lisanstan dikey geçiş sistemi ile 4 yıllık lisans programına dönüştürmek artık çok kolay. Yanlış duymadınız çünkü Avrupa’nın en iyi okulları arasında olan yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, sınav stresiyle boğuşan ve dikey geçiş yapabilmek için aylar ve hatta yıllar harcayan Türk öğrencilere çok güzel bir fırsat sunuyor. Eğitiminize hem yurtdışında devam etmek hem de hiçbir sınava girmek zorunda kalmadan doğrudan 3.sınıftan başlayacak şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Üstelik sanıldığı gibi eğitim ücretleri ülkemizdekinden pahalı değil aksine oldukça düşük. Bu denli büyük bir fırsat ayağınıza geldiğinde eminiz siz de başvurunuzu nasıl yapacağınızı, kayıt esnasında ne gibi evrakların veya ön koşulların gerekli olduğunu düşüneceksiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları web sitemizde bulabileceğiniz gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşerek de temin edebilirsiniz.

Öncelikle kayıt için gerekli olan önemli evraklar iki yıllık ön lisans diplomanız, transkriptiniz, ikametgâh kaydınız ve pasaportunuzdur. Öğrenim bedeli ise senelik makul bir ücrettir. Bunların dışında sizden herhangi bir ön koşulu yerine getirmeniz veya sınava girmeniz beklenmez. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerimiz için dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları tamamladığınızda eğitiminize hemen 3.sınıftan başlayabilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemleriniz için herhangi bir tarihi beklemeniz de gerekmez. Herhangi bir zamanda Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine giderek hemen başvuru yapabilir, zaman kaybetmeden lisans tamamlama eğitiminize başlayabilirsiniz.

Ekonomik koşullarda konforlu ve modern tesislerde ders alarak uluslararası geçerliliğe sahip mavi diplomanız sayesinde iş dünyasının kapılarını gönül rahatlığı ile aralayabileceksiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları tamamlayıp eğitiminize başladığınızda YÖK denkliği bir diploma sahibi olacağınız bir lisans eğitimine de adım atacağınız için okulunuz bittiğinde dilerseniz ülkemize geri dönüp burada da gönlünüzdeki gibi bir işte çalışabilirsiniz. Bu konuda en yetkili kurum olan Eurostar Yurtdışı Eğitim yetkilileri ile mutlaka iletişime geçmeli, sınavsız, dil yeterliliği aranmadan, taban puan derdi olmadan Avrupa’nın en popüler okullarında hayallerinize kavuşmalısınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Evrakları

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!