Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri ve Puan Hesaplama

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Bölümleri

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Bölümleri

Türkiye’de okuduğunuz iki yıllık ön lisans programlarından sonra eğitiminizi 4 yıllık lisans düzeyine çıkarmak için sınava girmeden, puan almanıza gerek kalmadan pek çok bölüme müracaat edebilir, kayıt yaptırabilir ve hemen 3.sınıftan eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama ile ilgili söyleyebileceğimiz ilk şey herhangi bir puanlamanın veya puan hesabının olmadığıdır. Sınav olmadığı için lisans tamamlama konusunda puana da ihtiyacınız olmayacak. Dikey geçiş yapabileceğiniz bölümlerin başında Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği gibi birçok bölüm bulunmaktadır.

Dikey geçiş yapabileceğiniz çok sayda Fakülte ve bölüm bulunduğundan gönlünüzce eğitim alabilecek. Türkçe göreceğiniz dersler sayesinde herhangi bir zorlukla da karşılaşmayacaksınız. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama bilgilerine daha da detaylı şekilde vakıf olabilmek için 30 yıldır Avrupa’nın her yerine Türk öğrencileri gönderen güvenilir ve tek yetkili olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Artık hayallerinizi unutmak zorunda değilsiniz. Senelik makul eğitim ödeneği ile çok uygun rakamlarla gönlünüzdeki gibi modern bir eğitim alacak, sevdiğiniz mesleği yapmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. Keyif dolu öğrencilik yıllarınızda Avrupa’da öğrenim görmüş olmanın ayrıcalıklarını da taşıyacaksınız. YÖK tarafından tanınan ve aynı zamanda ülkemizde Avrupa’nın pek çok ülkesinde geçerliliği olan bir diploma alarak mesleğinize daha avantajlı başlangıçlar yapabileceksiniz.

Denklik yönetmeliğine uygun müfredatı olan üniversitelerimizde dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama ile ilgili sadece bilmeniz gereken senelik eğitim ücret ve ön lisans diplomanızın gerektiğidir. Senenin 12 ayı boyunca dilediğiniz an kayıt yaptırabilir, Eurostar Yurtdışı Eğitim bürolarıyla irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Avrupa’nın göbeğinde rüya gibi bir eğitim için başlangıç yapabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Bölümleri Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!