Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Geçilebilecek Bölümler

Yurtdışında Dikey Geçiş Yapılabilecek Bölümler

Yurtdışında Dikey Geçiş Yapılabilecek Bölümler

Lisans tamamlama için yurtdışı okullarında eğitim almaya karar verenlerin büyük kısmı yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş ile geçilebilecek bölümler hakkında bilgi almak istiyorlar. Okulların çok rağbet görmesi ve bölgenin yükselen değerleri arasında olması elbette ki öğrencileri kendisine çekiyor ama bu alanda en büyük avantajlı durumu sınavsız eğitim vermesiyle sağlıyor. Ülkemizdeki yönetmeliklerden ve sınavlardan sıkılan, stres yaşayan öğrenciler ise sınavsız dikey geçiş yapabilecekleri okulların arayışına giriyor. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş yaparak okuyabileceğiniz çok sayıda bölüm var. Örneğin Adalet lisans tamamlama bölümüne girebilir, İnşaat mühendisliği okuyabilirsiniz. Ayrıca Mimarlık, Makine Mühendisliği, Harita, Elektrik, Bilgisayar Mühendisliği ve Telekomünikasyon alanlarında da 4 yıllık eğitim alabilir, dikey geçiş sınavına maruz kalmadan eğitiminize başlayabilirsiniz.

Saydığımız tüm bölümlere geçiş yapmak isteyebilirsiniz ve asla sınava girmezsiniz. Lisans eğitiminizi hangi bölümde yapmak isterseniz isteyin senelik olarak makul bir ödenek ödersiniz ve ülkemizdeki eğitimlerden daha ekonomik bir öğrenim süreci geçirirsiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş ile geçilebilecek bölümler sayesinde kendinize kaliteli bir eğitim hayatı sunmakla kalmayacak, alacağınız mavi diploma sayesinde geleceğinizi de garanti altına alacaksınız. Yani her şekilde sizi koruyan ve iyi iş imkanlarına sahi olmanız için uğraşan bir okulda öğrenci olacaksınız. Teknolojik sınıflarda, modern eğitimiyle sizleri ağırlayacak olan üniversitelerimizde çok kültürlü bir ortamda eğitim alarak kendinize yatırım yapmanıza olanak sağlıyor.

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, son yıllarda Türk öğrenciler için es sahipliği yapmakla kalmıyor, dünyanın her yerinden sayısız öğrenciyi ağırlıyor. Avrupa standartlarında verilen eğitimlerin katkısı çok büyük olduğu gibi mezunların dünyanın her yerinde çok kolay iş bulabiliyor olmaları da en önemli etkenler arasında diyebiliriz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş ile geçilebilecek bölümler içinden yapacağınız tercih ne olursa olsun sonuç sizin için harika olacaktır. 3.sınıftan başlayan eğitimlerde öğrencilerin daha önce gördükleri dersler yeniden verilmez ve muafiyet uygulanır. Okul ve kayıt işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için sizleri 30 yıldır profesyonel hizmet veren Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimize bekliyoruz. Danışmanlarımızla yapacağınız görüşmeler hem tercihlerinizi sağlıklı yapmanıza, hem de işlemlerinizi kısa süre içinde bitirmenize olanak sağlayacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

 

Yurtdışında Dikey Geçiş Yapılabilecek Bölümler Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!