Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği

Yurtdışında İnşaat Teknikerliği

Yurtdışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği okumak ön lisans mezunları için artık çok kolay. İki yıllık İnşaat Teknikerliği bölümünde okumanız Mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak lisans tamamlamanıza engel değil. Üstelik bu bölüme dikey geçiş yapabilmeniz için de taban puan almanızı gerektirecek herhangi bir sınava girmeyecek ve yurt dışında okuyacaksınız. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin Mimarlık Fakültesinde hemen öğrenci olabilmek için yapmanız gereken şey ön lisans diplomanızla başvuruda bulunmak. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerini sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri üzerinden yaptırabilirsiniz. Tek yetkili olmalarının yanı sıra işlerini 30 yıldır tamamen profesyonel şekilde sürdüren kuruluş sayesinde sınav derdinden kurtulup hemen Mimarlık eğitiminize başlayabilirsiniz. Yıllık makul eğitim ödenekleri ve ön lisans diploması sizi hayallerinize götürmeye yetecektir.

Doğrudan kayıt işlemleri senenin 12 ayı boyunca yapıldığı gibi bu konudaki bilgiyi de size en yakın Eurostar merkezlerinden temin edebilirsiniz. Ülkemizdeki çoğu üniversiteden daha uygun ücretlere Avrupa’da Mimarlık eğitiminizi başlatabilir, alacağınız 4 yıllık mavi diploma sayesinde iş konusunda da aranan kişilerden biri haline gelirsiniz. Yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırdığınızda Avrupa kredi transferi sistemi sayesinde daha önce aldığınız hiçbir dersi de almak zorunda kalmazsınız.

Doğası ve kültürüyle sizi kendisine çekecek olan ülkelerin yükselen yıldızı haline gelen üniversitelerimizde okuma fırsatını kaçırmamalısınız. Sizi geleceğe en emin şekilde götürecek bu şansı yakalamak için hemen şimdi. İnşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi başlatmak üzere Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında İnşaat Teknikerliği Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!