Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri

Yurtdışı Üniversiteleri DGS Bölümleri

Yurtdışı Üniversiteleri DGS Bölümleri

Avrupa’da eğitim alarak iki yıllık ön lisans eğitiminizi 4 yıllık bir bölümde dikey geçiş yaparak tamamlayabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken şeylerin başında sınava girmenize gerek olmadığı, ödemeniz gereken ücretin senelik makul bir ücret olduğudur ve bunun dışında hiçbir dil sınavına girmek, taban puan almak zorunda da değilsiniz. Bu nedenle ülkemizde DGS sınavına girmek için çalışan öğrencilerden daha şanslı olacak ve aynı zamanda ekonomik olarak da bütçenizi sarsmadan dilediğiniz gibi bir eğitime adım atacaksınız. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş bölümleri içinde Hukuk Fakültesi alanında Adalet Lisans Tamamlama, İnşaat mühendisliği, Mimarlık, Makine Mühendisliği, Harita, Elektrik, Bilgisayar mühendisliği, Telekomünikasyon fakültesi olduğu gibi, dilerseniz üniversiteden Hacamat sertifikası, Sülük sertifikası ve Akupunktur sertifikası da alabilirsiniz.

Tüm bu eğitimler için yapmanız gereken tek şey senenin 12 ayı içinde herhangi bir zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşerek dilediğiniz bölümü seçebilir, bölüm ve dersler hakkında bildi alabilirsiniz. Aynı zamanda başvuru ve kayıt işlemleri için de sadece 30 yıldır bu işi yapan ve üniversite tarafından yetkisi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş bölümleri içinde size ve hayallerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde ortak gördüğünüz derslerden muaf olabilme şansı bulacak, farklı dersleri ise 3. sınıftan başladığınız eğitiminizde görebileceksiniz.

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, dikey geçiş bölümleri sizlere sınavsız, stressiz bir eğitim sunuyor. Lisans tamamlamak için sınavlardan geçer not almak veya ders çalışmak zorunda olmadığınız gibi dilerseniz uzaktan eğitim alabileceğiniz şekilde sınavlara girerek de dikey geçiş hakkınızı dilediğiniz bölümde kullanabilirsiniz. Avrupa’nın en iyi okullarından birinden mezun olacaksınız ve mavi diploma alarak eğitiminizi geleceğinizde iş konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir kaliteye eriştireceksiniz. YÖK denkliği olması nedeniyle ülkemizde de diplomanız geçerli sayılacak ve yine Türk öğrencilerle aynı haklara sahip olacağınızdan her türlü işe sorunsuz şekilde başvurarak çalışma hayatına en iyi başlangıçları yapabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri DGS Bölümleri Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!