Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Olan Üniversiteler

Yurtdışında Dikey Geçiş Olan Üniversiteler

Daha iyi bir eğitim almak, kariyerinizi farklı alanlarda sürdürmek ve diğer öğrencilerden avantajlı hale geçmek için eğitiminizi siz de yurt dışında sürdürebilirsiniz. Avrupa’da okumak pek çok öğrencinin zihninde pahalı ve zahmetli bir iş olarak var olsa da durum bu şekilde değildir. Ülkemizdeki öğrencilerin sıklıkla gittiği aldıkları eğitim sayesinde hayata çok daha iyi koşullarda başlayabildikleri ve iş bulurken sorun yaşamadıkları okulların çoğu yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde bulunmaktadır. Kültürü ve doğasıyla görenleri kendisine hayran bırakan ülkenin okulları da birbirinden iyi ve Avrupa standartlarına sahip eğitimleri ile popülerdir. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, dikey geçiş olan üniversiteler içinde en önemlilerinin başında gelmektedir.

Siz de eğitiminize bu güzel ülkelerde devam edecekseniz anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş olan üniversiteler konusunda araştırma yapmak için mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşmelisiniz. Size tüm üniversiteler hakkında bilgi verecek olan kuruluşlar bu alanda tek yetkili olduklarından herhangi bir yanılma durumunuz veya zaman kaybınız da söz konusu olmaz. Eğitiminiz ile ilgili her konuda size severek ve büyük bir samimiyetle yardımcı olacak Eurostar yetkilileri ile kayıt işlemleriniz artık çok daha kolay olacaktır. Sınava girmeden ve en önemlisi hemen 3. sınıftan eğitime başlayabileceğiniz bu önemli şansı kaybetmemelisiniz.

Üniversitelerin harç ücretleri son derece düşük olduğu gibi eğitimler dünya standardındaki tesislerde yapılmakta, öğrencilerin her açıdan huzurlu ve kaliteli bir ortamda yaşayabilmeleri için uğraşılmaktadır. Konforlu ve iyi bir eğitim almak için siz de yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş olan üniversiteler ile ilgili yazımızı okuduktan sonra web sitemize girebilir ve okullar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Eğitim koşullarının nasıl olduğuna ve ülkenin coğrafi, kültürel veya tarihsel yapısını merak ediyorsanız orada hala okumakta olan Türk öğrencilerle de Facebook adresimiz üzerinden tanışarak merakınızı giderebilirsiniz. Geleceğinizi iş arayarak değil, yüksek gelirli iş bularak geçirmek istiyorsanız siz de yılın 12 ayı kayıt yaptırabilir ve eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!