Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kontenjanları

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Kontenjanları

Yurt Dışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Kontenjanları

Sınavlara girerken bir yandan da kontenjanları göz önünde bulundurmak gerekir. Sınav tercihlerini yapan öğrenciler bölümlerdeki kontenjanlara dikkat ederler. Yurt dışı eğitimlerinde ise kontenjan sorunu neredeyse yok gibidir. Pek çok üniversite yılın tüm ayları başvuru kabul ettiği için öğrencilerin şansı çok daha yüksek oluyor. Bunlardan bazıları da yurt dışında bulunan ve öğrencilerimiz tarafından çok rağbet gösterilen anlaşmalı olduğumuz üniversitelerdir. Sınavsız öğrenci almasının yanı sıra dikey geçiş konusunda. Herhangi bir ön şartın olmaması da gençlerin rağbet göstermesinin en önemli nedenlerinden biridir. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite kontenjanları genellikle sınırlı sayıda değildir. Tüm sene başvuru kabul eden okullara kayıt yaptırmak için başvurduğunuzda kontenjan sorunu da yaşamazsınız.

Ülkemizdeki sınav silsilesinden bunalmış durumdaysanız ve istediğiniz bölüme dikey geçiş yapmak isterken bir de kontenjan sorunuyla uğraşmak istemiyorsanız. Mutlak anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin sizlere sağladığı avantajlardan yararlanmalısınız. Herkesin web sitesinden bilgi edinebileceği üniversiteden mezun olmak da aynı şekilde avantajlı ve ayrıcalıklı bir durumdur. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite kontenjanları ile ilgili bir probleminiz kalmadığına göre artık hangi bölümde okumak istediğinize, dikey geçiş yaparken hangi derslerden muaf tutulacağınıza odaklanabilir ve şimdiden kendinize güzel bir kariyer planı yapabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmak isteyen ve tüm işlemlerinizi en profesyonel şekilde halledecek olan tek yetkili Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile de irtibata geçip kontenjan konusu da dahil olmak üzere her konuda fikir alabilir, dilerseniz hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İyi bir eğitim almak, mezun olduğunuzda diğer öğrencilere göre daha iyi yerlerde çalışabilmek için bu avantajı iyi kullanmalısınız. Senelik ödeyeceğiniz makul eğitim ödenekleri dışında sadece ön lisans diplomanıza ihtiyaç olduğu gibi Avrupa’da okumanın, mavi diploma almanın tüm avantajını yakından yaşayacaksınız. Bu özel ve önemli fırsatı lehinize çevirmek için sınavları bir kenara bırakıp ucuz ve kaliteli eğitim almak için hemen web sitemizden yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite kontenjanları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, iyi bir eğitim ve iş imkanına kavuşmak için hemen adım atabilirsiniz.

Yurt Dışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Kontenjanları Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!