Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Mezunları

Yurtdışı Mimari Restorasyon

Yurtdışı Mimari Restorasyon mezunları. Size herhangi bir sınava çalışmadan İngilizcede yeterlilik vermeden hemen iki yıllık eğitiminizi 4 yıllığa çıkarabileceğinizi hatta İnşaat Mühendisliği bölümüne ön koşulsuz şekilde kayıt yaptırabileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Bunun hoş bir hayal olduğunu ancak gerçek olmadığını düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz çünkü artık yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde bunların hepsi gerçeğe dönüşebiliyor. Türk öğrencilerin hayallerini koruyan, onlara gerçekten rüya gibi bir eğitim hayatı sunan üniversitelerimizde siz de dikey geçiş konusunda sınavsız bir şekilde kayıt yatırabilirsiniz. Mavi diploma veren anlaşmalı olduğumuz yurt dışı üniversiteleri, mimari restorasyon mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak mezuniyetiniz de iş arama stresini şimdiden unutabilirsiniz.

Kolayca iş bulabileceğiniz, çok fazla para ödemeden de Avrupa standartlarında eğitim alabileceğiniz okulda Türk profesörlerin bulunması ve eğitimlerin Türkçe olması da sahip olacağınız diğer önemli avantajlardan biridir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Haydi siz de artık dikey geçiş sınavı zahmetinden kendinizi kurtarın ve daha konforlu bir eğitim hayatını seçin. Mimari restorasyon bölümü öğrencisi iseniz ve eğitiminizi bitirmiş, ön lisans diplomanızı almışsanız hemen anlaşmalı olduğumuz yurt dışı üniversitelerine mimari restorasyon mezunları olarak inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitiminizi yarıda bırakmayın ve mutlaka dört yıllık İnşaat mühendisliği lisans diploması almak için Avrupa’nın en nadide üniversitelerinin size sunduğu bu şansı değerlendirin. Makul eğitim ödenekleri ödeyerek kayıt yaptıracağınız için ve başka ücret ödememeniz nedeniyle çok da ekonomik bir eğitim hayatına kavuşmuş olacaksınız.

Anlaşmalı olduğumuz yurt dışı üniversitelerine mimari restorasyon mezunları olarak inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için sınava girmenize gerek yok. Stres içinde ders çalışmaya, taban puan almak zorunda kalmaya da gerek yok. Sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile irtibat halinde olarak bu şahane eğitime adım atabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizde danışmanlarınızın daha başvurunuzun ilk anından eğitiminizin son gününe değin sizinle yakından ilgilenecek, her türlü sorununuzu çözmek için canla başla uğraşacaklardır. 20 yıllık deneyimlerini sizi rahat ettirmek, sorunsuz ve kaliteli bir eğitim alabilmeniz için ortaya koyacak oldukları için siz de işlemlerinizi Eurostar ile yapabilirsiniz.

Yurtdışı Mimari Restorasyon

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!