Priştine Universum Üniversitesi Elektrik Teknisyenliği

Yurtdışı Üniversitelerinde Elektrik Teknisyenliği

Yurtdışı Üniversitelerinde Elektrik Teknisyenliği

Umutlarınızı köreltmeyin ve sınavların yaşama sevincinizi çalmalarına asla izin vermeyin. Gençliğinizi ve enerjinizi çok daha verimli kullanabileceğiniz bu yılları evinize kapanarak geçirmek yerine, sınavsız eğitim alma imkanlarınızı kullanarak siz de doğru adımlar atabilir, hayatınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Size sınavsız eğitim alabilmeniz, iki yıllık diplomanızla dikey geçiş sınavına girmeden istediğiniz lisans eğitimini alabilmeniz için yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversiteleri öneriyoruz. Bunun için yılın 12 ayında herhangi bir zamanda başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kendinizi sıkmadan rahat bir eğitim hayatı sürdürebileceğiniz. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için acele edin. Sizin gibi eğitimini yurt dışında alan diğer öğrencilerimiz gibi ayağınıza kadar gelen bu imkanı hemen şimdi kullanın.

Senelik ödeyeceğiniz kayıt ücreti makul bir ücret olduğu gibi bu rakam devlet üniversiteleri de dahil olmak üzere ülkemizdeki çok sayıda üniversiteden daha uygun ve ekonomiktir. Bütçenizi neden zorlayasınız ki? Ayrıca bu rakamı ödemeden herhangi bir sınava girme zorunluluğu da yok. Yani hem DGS sınavına girmek hem taban puan almak hem dil sınavına girmek hem de avuç dolusu harç paraları ödeyerek lisans tamamlamak zorunda değilsiniz. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırıp tüm bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

İş imkanları, lisans eğitimi alan öğrenciler için bile oldukça sıkıntılı iken iki yıllık bölümlerden mezun olunduğunda bu sıkıntı biraz daha fazla oluyor. Bu yüzden aldığınız elektrik teknisyenliği eğitimini hemen 3. sınıftan başlayan kayıtlarımız sayesinde Elektrik Mühendisliğine çevirerek aranan bir iş gücü olabilir, ülkemizde sayısız iş imkânı bulabilir, dilerseniz yurt dışında da çalışabilirsiniz. Yurt dışında anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi yaptırmak için yakınlarda bulunan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşerek yapabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmanın kestirme adresi olan Eurostar 30 yıllık deneyimi ile sizi en doğru tercihlere götürecek ve mezun olduğunuzda iyi iş imkanları bulmanız için kaliteli eğitim almanızı sağlayacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversitelerinde Elektrik Teknisyenliği Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!