Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler ve Bölümleri

Yurtdışı Üniversiteleri Uzaktan Eğitim Bölümleri

Yurtdışı Üniversiteleri Uzaktan Eğitim Bölümleri

Çalışan veya okula düzenli gidemeyen öğrenciler uzaktan eğitim sayesinde hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmıyorlar ve sadece sınavlara girerek de sonuca ulaşabiliyorlar. Ülkemizdeki uzaktan eğitim imkanları kadar yurtdışında da aynı imkânlara sahip olmak artık söz konusu olduğundan öğrenciler okumak için illa bir yere gitmek zorunda da değiller. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş uzaktan eğitim veren üniversiteler ve bölümler konusunda araştırma yapanlar için en iyi seçeneklerin başında Eurostar Yurtdışı Eğitim geliyor çünkü öğrenciler için pek çok kolaylığı var. Öncelikle dikey geçiş yaparak uzaktan eğitim almak isteyen öğrenciler bunun için herhangi bir sınava girmeyecekler.

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bu denli popüler hâle gelmesinin nedenlerinden biri kaliteli eğitimdir. Tüm okullarda Avrupa standartları belirlendiği gibi akademisyenlerin uzmanlıkları ve saygınlıkları, alanlarında yetkin insanlar olmaları da verdikleri eğitimin dünya standardına çıkmasına neden oluyor. Elbette anlaştığımız üniversitelerde dikey geçiş uzaktan eğitim veren üniversiteler ve bölümleri arasında bakıldığı zaman sınavsız geçiş hakkı tanımasıyla da oldukça önemli bir işleve ve yere sahip. Siz de uzaktan eğitim almak istiyorsanız üniversitenin Mimarlık, İnşaat mühendisliği, Adalet Lisans tamamlama, Makine mühendisliği, Harita, Elektrik, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon gibi lisans alanlarına hemen başvuruda bulunabilir ve eğitiminizi başlatabilirsiniz. Üniversitelerin uzaktan eğitim kapsamında verdiği dersleri 3. sınıf itibariyle alacağınız için sınıf kaybına da uğramayacaksınız.

Okula her gün giden öğrencilerden bir farkınız olmayacağı için uzaktan eğitim ve dikey geçiş işlemleri için bir an önce yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş uzaktan eğitim veren üniversiteler ve bölümleri hakkında daha detaylı bilgi almak, başvuru işlemlerinizi yapmak için yetkilendirilmiş ve tecrübesiyle tüm öğrencilerin eğitim hayatlarını düzenlemiş olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşün. Size en yakın ofislerine giderek de bilgi alabilir; danışmanlarınızla bölümler, verilen eğitimler, mezuniyet sonrası seçeneklerinize dair konuşmalar yapabilir, anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri yakından tanıma şansı bulabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri Uzaktan Eğitim Bölümleri Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!