Priştine Universum Üniversitesi Mimari Dekorasyon Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Mimari Dekorasyon Dikey Geçiş

Pek çok genç gibi siz de üniversite sınavlarında puanınız yetmediği için Mimarlık yerine Mimari dekorasyon bölümünde okuyor olabilirsiniz. Yahut bu bölümü isteyerek seçmiş ancak iki yıllık diploma yerine 4 yıllık lisans diploması almak için Mimarlık Fakültesine geçmeyi arzu ediyorsunuz. Her iki durumda da mutlaka Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) girmeniz ve gereken taban puanı tutturmanız gerekiyor. Tabi ki bunlarla bitmiyor, üstüne İngilizce şartı da aranıyor ve tabi ki seçtiğiniz üniversiteye göre de harç fiyatları değişiyor. Son derece zahmetli durumlar olduğundan muhtemelen siz de pek çok genç gibi stres yaşıyorsunuz. Oysa artık yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık bölümüne dikey geçiş ile 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak tüm bu ve benzeri sorunlardan tamamen kurtulabiliyorsunuz. Nasıl mı?

Tabii ki üniversitelerin bu eziyetine gerek kalmadan sadece ön lisans diplomanızla lisans tamamlama şansı vermesiyle sorununuza çözüm bulacaksınız. Avrupa’da okumak, yabancı öğrencilerle tanışmak, farklı bir kültürü tanımak ve kendinizi geliştirmek…

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemleri için gerekli şeylerden biri yıllık makul eğitim ödenekleri ve ön lisans diplomasıdır. Vize muafiyeti olduğundan pasaportla giriş çıkış yapabilirsiniz. Üniversiteden mezun olduğunuzda mavi diploma sahibi olarak ülkeye döndüğünüze çok daha rahat iş bulabilir ve iyi maaşlarla çalışabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kendinizi sınav stresinden kurtarmak, hayalinizdeki Mimarlık eğitimini almak için yılın 12 ayı boyunca yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Başvuru ve kayıt için tek yetkili olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Sizlere üniversiteye, öğrencilik ve öğrenim hayatına, gerekli belgelerden barınmanıza kadar pek çok konuda yardımcı olacak danışmanlarımız sayesinde herhangi bir sınava girmeden taban puana gereksinimi duymadan geleceğinizi şekillendirecek o önemli adımı atabilir ve daha önce aldığınız derslerden muaf bir şekilde öğrenim hayatınıza 3. sınıftan başlayabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!