Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Eğitim herkesin hakkı ve elbette sınavsız istenilen bölümlerde okumak da gençlerimizin en büyük arzusu. Ne yazık ki ülkemizde sınavlardan geçilmiyor. Nereye baksanız birbirinden zor birden fazla sınav karşınıza çıkıyor. Öğrenciler üniversiteye girmek için sayısız sınavdan geçerken bir de üniversite eğitimleri esnasında sınavlara giriyorlar. Bunlar yetmiyormuş gibi, dikey geçiş yapmak isteyen gençlerimize de DGS sınavı çıkartılıyor ve alınması gereken taban puanlar, İngilizce yeterlilik sınavları gibi durumlar da yoğun bir stres yaşanmasına neden oluyor. Hal böyle olunca da gençlerin geleceklerini diledikleri gibi inşa etmelerinde büyük sıkıntılar meydana geliyor. Kimi gencimiz hayalinden vazgeçiyor, kimi sınava defalarca girmek zorunda kalıyor ve bu süreçte hem yıl kaybediyorlar hem de para. Artık tüm bunlara yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş lisans tamamlama sayesinde son verebilir, sınavsız eğitimin kapısını aralayabilirsiniz.

Bu avantajı nasıl kullanacağını bilmeyenler için hemen size dikey geçi sınavı olmadan nasıl 4 yıllık lisans eğitimi alabileceğinizi anlatalım. Öncelikle Avrupa’nın önemli ve saygın okullarından olan üniversitelerimiz dikey geçiş lisans tamamlama konusunda hiçbir sınav zorunluluğu getirmediğini belirtelim. Yani sadece başvuru yaparak dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Okulun birbirinden saygın ve uzman hocalarından ders alacağınız gibi tüm bunlara ise senede makul eğitim ödeneği ödeyerek sahip olmanız da artılarınızdan biri olacak .

Bu denli ucuz ve bu denli kaliteli, dünya standartlarına sahip bir eğitimi alabilmek için sizler de diğer öğrencilerimiz gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü sorunuza profesyonel cevaplar alabileceğiniz gibi Eurostar ofislerine 12 ay boyunca giderek başvuru işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş lisans tamamlama kaydı yaptırdığınızda eğitiminizde sene kaybı yaşamaz ve doğrudan 3. sınıftan derslere başlar, daha önce aldığınız derslerden Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde muaf olursunuz. Yurtdışında okumanın avantajları bir yana mavi diploma sahibi olarak hem ülkemizde YÖK denkliğinden dolayı kolayca iş bulabilir, hem de kariyerinizi Avrupa’nın diğer ülkelerinde başlatmak imkanı bulabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Lisans Tamamlama Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!