Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Başvuru

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Başvuru

Lisans tamamlamak için Avrupa’nın en popüler okullarından olan yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri seçtiyseniz en doğru kararı vermişsiniz demektir. Üstelik hem kültürel hem de tarihsel açıdan ortaklıklarımız olan bu güzel ülkelerde okumanın avantajlarına da sahip oluyorlar. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere dikey geçiş başvuru işlemleri, üniversitenin yetkilendirdiği ve tek muktedir olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler Eurostar merkez ofislerine giderek veya telefonla bilgi alarak yönlendirilmekte, kayıt ve başvuru işlemlerini kısa süre içinde tamamlamaktadırlar.

Başvuru yapmak için öğrencilerden herhangi bir şartı yerine getirmeleri beklenmez. Özellikle Türkiye’deki gibi bir sınav olmadığı için öğrenciler hangi bölümde lisans tamamlamak istiyorlarsa direkt o bölüm için başvuruda bulunabilirler. Bu arada bölüm farkı olmaksızın tüm bölümler için senelik makul kayıt ücreti dışında başka ödeme de yapılmaz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş başvuru şansınızı kullanarak sizin gibi eğitim alan kişilere, Avrupa’da okumanızdan ve mavi diploma almanızdan dolayı fark atacaksınız. Seçtiğiniz bölüme kayıt yaptırmak için hiçbir şekilde sınava girmeniz gerekmeyeceği gibi, gece gündüz sınav stresinden de kurtulmak zorunda kalacaksınız.

Zamanınızı ve enerjinizi hayatınızı güzelleştirmek, geleceğinizi daha mutlu olacağınız bir meslek üzerine inşa etmek için harcamalısınız. Kendinizi evinize kapatarak, sınavlara girerek ve yeterli puanları almak için uğraşarak mutsuzlaştırmak yerine hemen üniversitelerimize dikey geçiş başvuru imkânlarını değerlendirin ve en yakın Eurostar ofislerinden bilgi alın. Sizden puan istemeyen ve sadece ön lisans diplomanızla başvurmanızı bekleyen üniversitenin sağlayacağı avantajları yetkili kişilerden dinleyin ya da sizin gibi dikey geçiş yapmış Türk öğrencilerle temasa geçerek fikir alın. Dünyanın en güzel ülkelerinde doğayla iç içe bir şehirde eğitiminizi tamamlayarak meslektaşlarınızı geride bırakacak kadar kaliteli bir öğrenim hayatı geçirin. Facebook adreslerimizden veya web sitemizden dikey geçiş yapabileceğiniz bölümleri öğrenebilir, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri Dikey Geçiş Başvuru Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!