Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kayıtları

Yurtdışı Üniversitelerinde Dikey Geçiş

Yurtdışı Üniversitelerinde Dikey Geçiş

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin telaşlarından biri de kayıt işlemleridir. Genellikle internetten veya yalan yanlış, kulaktan dolma bilgilerle hareket eden kişilerde kayıt işlemlerinin uzunluğu, evrakların çokluğu gibi endişeler söz konusudur. Bu durumun nedeni gereken bilgiyi yetkili ağızlardan almamaktan ve yanlış bilgilere itibar etmekten kaynaklanır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kayıtları için en doğru ve en yetkili bilgiyi üniversitenin kendi web sitesinden veya bu konuda tek yetkili olandır. Yıllardır sayısız öğrencinin kayıt işlemlerini yapan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için bekleyen güler yüzlü danışmanlar sayesinde aklınızdaki her türlü soruya en kısa zamanda cevap bulacak, kayıt işlemlerinin ne denli kısa sürdüğünü, çok az evraka ihtiyacınız olduğunu da kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Lisans tamamlamak için başvurularınızı yılın 12 ayı boyunca yapabilirsiniz. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadığı için başvuruları kaçırma gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite kayıtları esnasında sizden istenen evrakların başında ön lisans eğitimini aldığınız bölümün diploması ve transkriptine ihtiyacınız olacak. Her türlü kayıt ve başvuru işlemlerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim yetkilileri sizin adınıza yapacak ve takip edecekleri için işlemlerinizi çok kısa sürede neticelendirebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz geleceğe adım atmak yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş üniversite kayıtları için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine gitmek kadar kolay olacak. Güzel bir eğitim alabilmeniz, Avrupa’da yabancı öğrencilerle kaynaşarak farklı bir kültüre dahil olarak en güzel öğrenim yıllarını geçirebilmeniz için size severek danışmanlık yapacak uzmanlarımız sayesinde en küçük problemleriniz bile dikkatle çözülecektir. Kayıt işlemleriniz için ön lisans diploması ve transkript dışında senelik makul bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu rakam ülkemizdeki üniversite harçları ile kıyaslandığında inanılmaz düşük olduğu için ekonomik bir eğitim alma şansına da kavuşacaksınız. Daha detaylı bilgi alabilmek için siz de hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinizi ziyaret edebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversitelerinde Dikey Geçiş Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!