Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Forum

Dikey Geçiş Forum

Hayalinizdeki eğitimi şimdi son derece ekonomik rakamlara ve Avrupa’nın en güzel ülkelerinden Kosova’da alabilirsiniz. Okuduğunuz 2 yıllık ön lisans programının diploması ile başvuruda bulunmanız halinde isterseniz Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon, Mühendislik Yönetimi, İş Güvenliği, Lojistik, İletişim, Medya ve Gazetecilik, Eğitim Yönetimi, Turizm ve Otelcilik de dahil pek çok bölüme 3. sınıftan başlayacak şekilde dikey geçiş yapabilirsiniz. Daha pek çok lisans bölümüne başvuruda bulunabileceğiniz yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için dikey geçiş forum bilgilerini web sitemizden edinebilir, okullarımızın size sunacağı avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 yıldan beridir pek çok Türk öğrencinin hayalini gerçek yapan ve onlara iyi bir eğitimle, yüksek gelirli iş imkanları sağlayacakları fırsatlar sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri sayesinde siz de iki yıllık diplomanızla başvuruda bulunun ve sınavsız bir eğitime başlayın. Dikey geçiş ile ilgili bilmeniz gereken ilk şey, ülkemizdeki sınavlar gibi bir zorunluluğun olmaması. Hiçbir şekilde DGS benzeri bir sınava tabi tutulmayacağınız gibi ortak derslerinizden de muaf olacaksınız. Üniversitelerimizde dikey geçiş forum sayfamızdan da göreceğiniz gibi bu bölümlerin hepsine başvuruda bulunabilir ve makul yıllık ücretlerle eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Geç kaldığınızı düşünmeyin çünkü kayıtlar senenin 12 ayı boyunca yapılabiliyor. Bu denli ucuz ve kaliteli bir eğitimle, dilediğiniz bölümde 4 yıllık lisans tamamlama eğitimi alabileceğiniz gibi Avrupa’nın yükselen değeri olan en iyi üniversitelerden mezun olmak, mavi diploma ile iş sahanızı dünya geneline yaymak için hemen sayfamızı ziyaret edin ve size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine giderek başvuruda bulunun. Parlak bir kariyer hedefliyorsanız sizin için bu rüyayı gerçek kılabiliriz. Bizimle irtibata geçerek geleceğinize yön verebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!