İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Teknikerliği güzel bir bölümdür ve mezunlar kendilerine pek çok alanda iş bulabilirler. Elbette bu meslek geçerli olsa da İnşaat Mühendisliği mezunları hem daha çok para kazanır hem de daha çok iş imkanına sahip olurlar. Tabii ki öğrenciler de mühendis olmak istediklerinde ve bu avantajlara sahip olmayı düşündüklerinde hemen dikey geçmiş sınavlarına girmek için harekete geçerler ve hazırlık yaparlar. DGS sınavına girmek için sürekli ders çalışmak zorunda kalan öğrenciler bir de taban puan sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalırlar. Siz de dikey geçiş yapmak için uğraşıyor ve geleceğinizi İnşaat mühendisi olarak çalışmak üzerine kuruyorsanız hemen yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırın. Yeniden sınava girmeniz gerekmeyeceği için hiç endişelenmeyin. Yurt dışında okumak, Türkiye’de dikey geçiş yapmaktan daha kolay oldu.

Yıllarınızı boşa harcamayın ve İnşaat mühendisliği okumak istiyorsanız engellerle savaşmak yerine hemen okullarımıza kayıt yaptırma seçeneğinizi kullanın. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırdığınızda muaf olacağınız ortak dersler sayesinde zamanınızı en iyi şekilde kullanacak, daha önce almadığınız dersler varsa onları göreceksiniz. Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli profesörlerin giderek ders verdiği üniversitenin teknolojik imkanları da sosyal ortamları da güzel bir öğrencilik geçirmenize neden olacaktır.

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak veya başvuru şartlarını öğrenmek, okul hakkında detaylı, doğru bilgilere erişmek için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile görüşebilirsiniz. Türk öğrencilerin yurt dışında güven içinde eğitim almalarından ev tutmalarına eğitimleri esnasında karşılaştıkları sorunlardan hava alanında karşılanmalarına kadar pek çok detayla uğraşan profesyonel danışmanlık hizmeti veren Eurostar Yurtdışı Eğitim sayesinde siz de hayallerinizdeki gibi bir öğrencilik ve eğitim hayatına kavuşabilir, mavi diplomanızla ayrıcalıklarınızı genişletebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır:

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!