Priştine Universum Üniversitesi Elektrik Teknisyenliği

Priştine Universum Üniversitesi Elektrik Teknisyenliği

Umutlarınızı köreltmeyin ve sınavların yaşama sevincinizi çalmalarına asla izin vermeyin. Gençliğinizi ve enerjinizi çok daha verimli kullanabileceğiniz bu yılları evinize kapanarak geçirmek yerine, sınavsız eğitim alma imkanlarınızı kullanarak siz de doğru adımlar atabilir, hayatınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Size sınavsız eğitim alabilmeniz, iki yıllık diplomanızla dikey geçiş sınavına girmeden istediğiniz lisans eğitimini alabilmeniz için Kosova’da gelmenizi öneriyoruz. Bunun için senenin 12 ayı boyunca herhangi bir zamanda başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kendinizi sıkmadan rahat bir eğitim hayatı sürdürebileceğiniz. Priştine Universum Üniversitesi elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için acele edin. Sizin gibi eğitimini Kosova’da alan diğer öğrencilerimiz gibi ayağınıza kadar gelen bu imkanı hemen şimdi kullanın.

Senelik ödeyeceğiniz kayıt ücreti 2500 Euro olduğu gibi, bu rakam devlet üniversiteleri de dahil olmak üzere, ülkemizdeki çok sayıda üniversiteden daha uygun ve ekonomiktir. Bütçenizi neden zorlayasınız ki? Ayrıca bu rakamı ödemeden herhangi bir sınava girme zorunluluğu da yok. Yani hem Dgs sınavına girmek, hem taban puan almak, hem dil sınavına girmek, hem de avuç dolusu harç paraları ödeyerek lisans tamamlamak zorunda değilsiniz. Priştine Universum Üniversitesi elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırıp tüm bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

İş imkanları lisans eğitimi alan öğrenciler için bile oldukça sıkıntılı iken, iki yıllık bölümlerden mezun olunduğunda bu sıkıntı biraz daha fazla oluyor. Bu yüzden aldığınız elektrik teknisyenliği eğitimini hemen 3. sınıftan başlayan kayıtlarımız sayesinde Elektrik Mühendisliğine çevirerek aranan bir iş gücü olabilir, ülkemizde sayısız iş imkânı bulabilir, dilerseniz yurt dışında da çalışabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi elektrik teknisyenliği / teknikerliği mezunlarına elektrik mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi yaptırmak için yakınlarda bulunan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşerek yapabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmanın kestirme adresi olan Eurostar 20 yıllık deneyimi ile sizi en doğru tercihlere götürecek ve mezun olduğunuzda iyi iş imkanları bulmanız için kaliteli eğitim almanızı sağlayacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!