Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Puanları

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Puanları

Eğitim hayatınızı yurt dışında sürdürebilmeniz, dahası dikey geçiş sınavlarına da girmeden Mimarlık, Hukuk veya Mühendislik bölümlerine lisans tamamlamak için başvurabileceğinizi söylesek herhalde şaşırırsınız. Ülkemizde dikey geçiş yapabilmek için girilen sınavları, alınması gereken taban puanları düşününce bu söylediklerimiz size pek inandırıcı gelmeyebilir ama durum tam olarak böyle. Kosova’da bulunan Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite puanları ülkemizdeki gibi sınavlara bağlı olmadığı için sizin herhangi bir puan almanıza da gerek kalmayacak. Dgs veya benzeri bir sınav olmadan hemen başvuruda bulunabileceğiniz gibi, bu konuda da bir sınırlama yok. Yani isterseniz senenin herhangi bir ayında gidip başvuru yapabilir ve sadece ön lisans diplomasıyla bu alanlardan birinde dikey geçiş yaparak hemen 3.sınıftan eğitiminize başlayabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda zaman kaybetmeniz geleceğinizi de olumsuz etkileyecektir. Yaşıtlarınız veya sizin gibi eğitim alan gençlerden farklı olabilmek, çok daha iyi koşullarda eğitim almak kazancınızı da, kariyer planlarınızı da ciddi anlamda etkileyecektir. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite puanları olmaması bu anlamda sizin için büyük bir şans. Sadece ön lisans diplomasına, pasaporta ve bir de transkripte ihtiyacını olacak o kadar. Onun dışında ödemeniz gereken 2500 Euro yıllık ücret var ki bu rakam ailelerin bütçelerini zorlamayan, son derece ekonomik ve cüzi bir ücrettir. Öğrencilik hayatınızı daha konforlu geçirebileceğiniz Kosova’da doğa ile iç içe, modern ve Türkçe verilen kaliteli bir eğitimle dilediğiniz bölümde okuyabileceksiniz.

Yıllardır sınavlar girip çıkmanız ve bu sistem nedeniyle stres içinde kalmanıza artık gerek yok. Bir an önce Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ofislerine gelerek hem Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite puanları ile ilgili bilgi alabilir, hem de kayıt evraklarını, başvuru için neler gerektiğini uzman kişilerden öğrenebilir, üniversite hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere umut ettiğinizden çok daha iyi koşullarda bir eğitim hayatı sunuyoruz ve mavi diploma alabileceğiniz Yök denkliği olan bu okuldan ayrıldığınızda hem ülkenizde, hem de Avrupa’da çok daha iyi şartlarda iş bulmanıza vesile oluyoruz. Daha detaylı bilgi için mutlaka web sitemizi ziyaret etmeli bu önemli fırsatı kaçırmamalısınız. Sosyal medya hesaplarımızdan, Facebook adreslerimizden de öğrencilerle görüşerek merakınızı giderebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!