Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kontenjanları

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kontenjanları

Dikey geçiş yapmak, aldığınız iki yıllık eğitimi tamamlayarak 4 yıllığa çıkarmak ve mavi diploma sahibi olmak için artık yurt dışında öğrencilik hayatınıza devam edebilirsiniz. Ülkemizdeki şartları aratmayan, Türkçe yapılan eğitimler sayesinde derslere tam olarak vakıf olmanızı sağlayan okullara kayıt yaptırmak ise sanıldığından çok daha kolay. Kosova’da öğrenci olmak istiyor ve Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kontenjanları hakkında bilgi almak istiyorsanız en yetkili kuruluş olan Eurostar ofislerine gitmeli veya arayarak bilgi almalısınız. Genel olarak söylemek gerekirse kontenjan sorunu yaşamayacaksınız çünkü okulun oldukça geniş bir başvuru tarihi var. 12 ay boyunca başvuru kabul etmelerinin yanı sıra çok sayıda öğrenciye kucak açıyor olmaları da kontenjan sorunu yaşamanızın önüne geçecektir.

Üniversitenin kabul işlemleri için öncelikle iki yıllık ön lisans diplomasına ihtiyaç var ve bir de yıllık yatırmanız gereken 2500 Euro ile transkriptiniz gerekiyor. Bunların dışında herhangi bir zorunluluk getirmedikleri gibi, sınavlara girmenize de gerek kalmıyor. Dgs sınavı ve taban puan uygulaması gibi bir durumun olmaması da kontenjan sorununu ortadan kaldırıyor. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kontenjanları konusunda çok daha detaylı bilgiyi üniversitenin web sitesinden alabileceğiniz gibi, başvuru ve kayıt işlemleri ile ilgili tek yetkili olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşerek de aklınızdaki soruların hepsini çözümleyebilirsiniz.

Kendinize oluşturacağınız kariyer için sağlam adımlar atmanız gerekir. Bu nedenle bir an önce başvuru yapmak için Eurostar yetkilileri ile görüşmelisiniz. Sizlere bunca yıllık tecrübeleri ile yardım edecekleri gibi, hayalini kurduğunuz eğitimi en iyi şekilde almanızı da sağlayacaklardır. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kontenjanları konusunu kafanıza takmadan, hiçbir sınava girmeden elde edebileceğiniz bu şansı mutlaka hayata geçirmelisiniz. Türk profesörler, modern tesisler, doğa ile iç içe bir yaşam ve tabi ki pek çok farklı kültürden gelen öğrencilerle beraber olma fırsatı daha iyi bir öğrencilik geçirmenizi, eğitim alırken aynı zamanda sosyalleşmenizi ve ucuz rakamlara kaliteyi yakalamanızı da sağlayacaktır. Umudunuzu yüksek tutacağınız, sınavsız, kontenjan derdi olmadan eğitim sürecini başlatacağınız Priştine Universum Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizden de alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!