Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Sınavı Ve Şartları

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Sınavı Ve Şartları

Yerleştirme sınavları ile iki yıllık üniversitelere puanı yeten ama gönüllerinde başka bölümler yatan öğrencilerin lisans tamamlamak için Dikey Geçiş Sınavlarına girdiklerini ve yine taban puan uygulamasına uygun şekilde bölümlere yerleştirildiklerini hepimiz biliyoruz. Öğrencilerin bu bitmez stresi, eğitim alabilmek için bu denli yorulmaları onların hayat kalitelerini düşürmekte ve enerjilerini azaltmaktadır. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş sınavı ve şartları Türkiye’dekine benzememektedir çünkü herhangi bir sınava girmeniz gerekmez ve aynı zamanda ön şart da yoktur. Dil sınavı, Dgs sınavı olmadığı gibi, lisans tamamlamak için taban puan almaya da gerek yoktur. Tamamen ön lisans diplomanızla özgürce başvuruda bulunabilir ve hemen kayıt işlemlerine başlayarak öğrenim hayatınızın lisans kısmına 3.sınıf itibariyle devam edebilirsiniz.

Ön lisans ve lisans eğitimi arasındaki ders farklılıkları ise Avrupa kredi transfer sistemiyle düzenleniyor ve görmediğiniz dersleri almaya başlıyor, daha önce aldığınız dersleri de tekrar almıyor, tamamen muaf oluyorsunuz. Eğitiminize bir an önce başlamak için kayıt işlemlerinizi tek yetkili ve muktedir olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşerek yapabilirsiniz. 20 yıllık deneyimleriyle sizlere en iyi koşullarda eğitim imkanı sunan Eurostar farkıyla siz de Avrupa’da okuyan ve geleceğini sağlam temeller üzerine inşa eden öğrencilerden biri olacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş sınavı ve şartları ile alakalı sadece senelik 2500 Euro ödeme yapmanız gerekiyor ki son derece ekonomik olan bu rakam ülkemizdeki pek çok devlet okulunun harç rakamlarından bile çok düşük.

Kendinizi istediğiniz mesleği yapmak için sınav stresinden kurtarın ve puan almadan tamamen hayal ettiğiniz bölümde lisans tamamlayarak geleceğinizi oluşturun. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş sınavı ve şartları ile ilgili her türlü bilgiyi Eurostar bürolarından alabilir ve aynı zamanda kaydınızı da yaptırabilirsiniz. Sınavsız, tamamen ön lisans diploması ve senelik 2500 Euro ücretle dilediğiniz bölümde okuyabilir, 4 yıllık mavi diploma sahibi olabilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinde ve Türkiye’de geçerli olan mavi diplomanız sayesinde işsizlik yaşamayacak, çok uluslu şirketlerde dahi iş olanağı elde edeceksiniz. Daha fazla detay için web sitemizi ziyaret edebilir, Eurostar bürolarımıza uğrayabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  1. MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  2. MYO Transkripti
  3. İkametgah
  4. Pasaport
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!