Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Nedir

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Nedir

Türkiye’deki eğitim şartları ne yazık ki herkesin eşit haklara sahip olmasını zorlaştırıyor. Devlet üniversiteleri kadar vakıf üniversitelerinde de puanlar ve sınavlar söz konusu oluyor. Özellikle ön lisans programlarına kayıt yaptıran ama hayal ettikleri bölümlere dikey geçiş yapmak için Dgs sınavına girmeye çalışan öğrenciler düşünüldüğünde yurt dışında okumanın daha avantajlı olduğu görülüyor. Son yıllarda popüler olan ve oldukça rağbet gören Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş nedir nasıl ve ne zaman yapılır diye merak edenler için hemen söyleyelim ki, dikey geçiş işlemi iki yıllık bir ön lisans programından 4 yıllık lisans programlarına geçiş yapmak anlamına geliyor. Priştine Universum Üniversitesinde lisans tamamlama başvuruları esnasında hiçbir sınava girmiyorsunuz. Yani Türkiye’deki sistemin aksine ne sınav var, ne de puan. Ayrıca sizleri strese sokacak İngilizce yeterlilik sınavı da olmadığından yalnızca ön lisans mezunu olmanız ve diplomanızla başvuru yapmanız yeterli oluyor.

Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş nedir nasıl ve ne zaman yapılır demişken hemen belirtelim ki kayıt ve başvuru işlemleri senenin 12 ayı boyunca yapılabiliyor ve bu konuda tek yetkili kuruluş olan, 20 senedir Avrupa’nın her yerine öğrenci gönderen Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları tarafından yapılıyor. Güler yüzlü ve profesyonel ekipleriyle her türlü sorunuzu cevapladıkları gibi, Priştine Universum Üniversitesinde en mükemmel eğitimi alabilmeniz, konfor içinde yaşamanız için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.

Sizden önce gidip hala okumakta olan öğrencilerle Facebook topluluklarımız veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden de görüşerek merakınızı giderebilirsiniz. Senelik eğitim ücretleri 2500 Euro olduğu için neredeyse bedavaya okuyacak ve Avrupa standartlarında bir mavi diploma sahibi olacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş nedir nasıl ve ne zaman yapılır gibi sorularınız için en yetkili merci olan Eurostar merkez ofisleriyle irtibata geçebilir ve aklınıza takılan her sorunun cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Sınava girmeden de dikey geçiş yapabilir, üstelik Avrupa’nın güzel ülkesi Kosova okuma şansı elde edebilirsiniz. Hayalinizdeki gibi bir eğitim, yüksek kazançlı bir iş sahibi olabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
MYO Transkripti
İkametgah
Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!