Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Forum

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Forum

Hayalinizdeki eğitimi şimdi son derece ekonomik rakamlara ve Avrupa’nın en güzel ülkelerinden Kosova’da alabilirsiniz. Okuduğunuz 2 yıllık ön lisans programının diploması ile başvuruda bulunmanız halinde isterseniz Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon, Mühendislik Yönetimi, İş Güvenliği, Lojistik, İletişim, Medya ve Gazetecilik, Eğitim Yönetimi, Turizm ve Otelcilik de dahil pek çok bölüme 3. sınıftan başlayacak şekilde dikey geçiş yapabilirsiniz. Daha pek çok lisans bölümüne başvuruda bulunabileceğiniz Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş forum bilgilerini web sitemizden edinebilir, Priştine şehrinin size sunacağı avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

20 yıldan beridir pek çok Türk öğrencinin hayalini gerçek yapan ve onlara iyi bir eğitimle, yüksek gelirli iş imkanları sağlayacakları fırsatlar sunan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları sayesinde siz de iki yıllık diplomanızla başvuruda bulunun ve sınavsız bir eğitime başlayın. Dikey geçiş ile ilgili bilmeniz gereken ilk şey, ülkemizdeki sınavlar gibi bir zorunluluğun olmaması. Hiçbir şekilde Dgs benzeri bir sınava tabi tutulmayacağınız gibi, sizden İngilizce istenmeyecek. Dil yeterliliğinden olduğu gibi, ortak derslerinizden de muaf olacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş forum sayfamızdan da göreceğiniz gibi, bu bölümlerin hepsine başvuruda bulunabilir ve 2500 Euro yıllık ücretlerle eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Geç kaldığınızı düşünmeyin çünkü kayıtlar senenin 12 ayı boyunca yapılabiliyor. Türkiye ile Kosova arasında vize olmadığı için hem ailenizi istediğiniz zaman görebilecek, hem de dilediğiniz sıklıkla giriş çıkış yapabileceksiniz. Bu denli ucuz ve kaliteli bir eğitimle, dilediğiniz bölümde 4 yıllık lisans tamamlama eğitimi alabileceğiniz gibi, Türk akademisyenlerin alanlarında uzman eğitimleri sayesinde derslerinize de vakıf olacaksınız. Türkçe eğitim alacağınız, Avrupa’nın yükselen değeri Kosova’nın en iyi üniversitelerinden birinden mezun olmak, mavi diploma ile iş sahanızı dünya geneline yaymak için hemen Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş forum sayfamızı ziyaret edin ve size en yakın Eurostar merkezine giderek başvuruda bulunun. Parlak bir kariyer hedefliyorsanız sizin için bu rüyayı gerçek kılabiliriz. Bizimle irtibata geçerek geleceğinize yön verebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!