Priştine Universum Üniversitesi Adalet Mezunlarına Hukuk Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Priştine Universum Üniversitesi Adalet Mezunlarına Hukuk Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

İyi bir hukukçu olmayı arzu ediyor ama iki yıllık ön lisans programına girebildiğiniz için hayallerinizin yarım kaldığını düşünüyorsanız artık doğrudan dikey geçiş yaparak Hukuk okuyabilirsiniz. Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumlarının yaptığı işbirliği sayesinde Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunlarına hukuk dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt imkanı sunuyor. Adalet yüksek okulunu bitirdiğinizde hemen başvuru yaparak herhangi bir sınava girmeden doğrudan Hukuk okuyabilir ve geleceğinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Senelik ödeyeceğiniz harç bedeli ise yalnızca 2500 Euro olduğundan Türkiye’de herhangi bir üniversitede harcayacağınız öğrenim bedelini düşününce son derece ucuz ve ekonomiktir. Üstelik bu paraya herhangi bir sınava girmeden doğrudan 3. sınıftan eğitime başlayabilir, yabancı dil sınavı veya taban puan gibi stres nedeni durumlarla mücadele etmek zorunda da kalmazsınız.

Kosova’da okumanın pek çok faydası ve avantajı vardır. Öncelikle bir Avrupa ülkesinde okuyacak, alacağınız diploma sonrasında da dilediğiniz gibi iş imkanları bulabileceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunlarına hukuk dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt olabileceğiniz için zamanınızı da doğru şekilde kullanmış olacaksınız. Hayata zamanında atılmak, herhangi bir kayıp yaşamamak için bu önemli fırsatı kullanarak siz de rakiplerinize fark atabilir, kariyer başlangıcınızı çok daha önde yapabilirsiniz. Kendinizi iki yıllık okullara mahkum etmeyin ve ön lisans diplomanızı da alarak hemen bir Eurostar merkez ofisine giderek kayıt yaptırın. Diploma ve kayıt parası dışında herhangi bir zorunluluk olmadan, aldığınız ortak derslerden muaf tutularak harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hayallerinize erişmek için siz de Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunlarına hukuk dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt fırsatından yararlanabilir, Avrupa’da eğitim almış biri olarak dünyanın pek çok ülkesinde hukuk alanında çalışabilirsiniz. İyi kazanç elde etmek için rekabet ortamında kendinizde farklılıklar yaratmanız gerektiğini de unutmadan, bu denli ucuz ve kaliteli bir eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Sizin gibi lisans tamamlama şansını kullanan pek çok Türk öğrenciyle Facebook üzerinden veya sosyal ağlardan konuşabilir, tamamı Türkçe olan, dikey geçiş şansına senenin 12 ayı boyunca kayıt yaptırarak sahip olabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!