Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Mezunları

Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Mezunları

Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Mezunları. Size herhangi bir sınava çalışmadan, İngilizcede yeterlilik vermeden hemen iki yıllık eğitiminizi 4 yıllığa çıkarabileceğinizi, hatta İnşaat Mühendisliği bölümüne ön koşulsuz şekilde kayıt yaptırabileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Bunun hoş bir hayal olduğunu ancak gerçek olmadığını düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz çünkü artık Kosova da bunların hepsi gerçeğe dönüşebiliyor. Türk öğrencilerin hayallerini koruyan, onlara gerçekten rüya gibi bir eğitim hayatı sunan Kosova üniversitelerinde siz de dikey geçiş konusunda sınavsız şekilde kayıt yatırabilirsiniz. Mavi diploma veren Priştine Universum Üniversitesi mimari restorasyon mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak mezuniyetiniz de iş arama stresini şimdiden unutabilirsiniz.

Kolayca iş bulabileceğiniz, çok fazla para ödemeden de Avrupa standartlarında eğitim alabileceğiniz okulda Türk profesörlerin bulunması ve eğitimlerin Türkçe olması da sahip olacağınız diğer önemli avantajlardan biridir.

Haydi siz de artık dikey geçiş sınavı zahmetinden kendinizi kurtarın ve daha konforlu bir eğitim hayatını seçin. Mimari restorasyon bölümü öğrencisi iseniz ve eğitiminizi bitirmiş, ön lisans diplomanızı almışsanız hemen Priştine Universum Üniversitesi mimari restorasyon mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitiminizi yarıda bırakmayın ve mutlaka dört yıllık İnşaat mühendisliği lisans diploması almak için Kosova’nın en nadide üniversitesinin size sunduğu bu şansı değerlendirin. 2500 Euro ödeyerek kayıt yaptıracağınız için ve başka ücret ödememeniz nedeniyle çok da ekonomik bir eğitim hayatına kavuşmuş olacaksınız.

Priştine Universum Üniversitesi mimari restorasyon mezunlarına inşaat mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için sınava girmenize gerek yok. Stres içinde ders çalışmaya, taban puan almak zorunda kalmaya da gerek yok. Sadece Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile irtibat halinde olarak bu şahane eğitime adım atabilirsiniz. Eurostar danışmanlarınızın daha başvurunu anından eğitiminizin son gününe değin sizinle yakından ilgilenecek, her türlü sorununuzu çözmek için canla başla uğraşacaklardır. 20 yıllık deneyimlerini sizi rahat ettirmek, sorunsuz ve kaliteli bir eğitim alabilmeniz için ortaya koyacak oldukları için siz de işlemlerinizi Eurostar ile yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!