Priştine Universum Üniversitesi Mimari Dekorasyon Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Priştine Universum Üniversitesi Mimari Dekorasyon Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Pek çok genç gibi siz de üniversite sınavlarında puanınız yetmediği için Mimarlık yerine, Mimari dekorasyon bölümünde okuyor olabilirsiniz. Yahut bu bölümü isteyerek seçmiş ancak iki yıllık diploma yerine 4 yıllık lisans diploması almak için Mimarlık Fakültesine geçmeyi arzu ediyorsunuz. Her iki durumda da mutlaka Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) girmeniz ve gereken taban puanı tutturmanız gerekiyor. Tabi ki bunlarla bitmiyor, üstüne İngilizce şartı da aranıyor ve tabi ki seçtiğiniz üniversiteye göre de harç fiyatları değişiyor. Son derece zahmetli durumlar olduğundan muhtemelen siz de pek çok genç gibi stres yaşıyorsunuz. Oysa artık Priştine Universum Üniversitesi mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak tüm bu ve benzeri sorunlardan tamamen kurtulabiliyorsunuz. Nasıl mı?

Tabi ki üniversitenin sizlere bu eziyete gerek kalmadan, sadece ön lisans diplomanızla lisans tamamlama şansı vermesiyle sorununuza çözüm bulacaksınız. Avrupa’da okumak, yabancı öğrencilerle tanışmak ve farklı bir kültürü tanımak hem sizi geliştirecek, hem de Türkiye’den giden önemli akademisyenlerden tamamen Türkçe bir eğitim alarak kendi memleketinizdeymiş gibi rahat bir öğrencilik geçireceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemleri için gerekli şeylerden biri 2500 Euro yıllık ücret ve ön lisans diplomasıdır. Vize muafiyeti olduğundan pasaportla giriş çıkış yapabilirsiniz. Üniversiteden mezun olduğunuzda mavi diploma sahibi olarak ülkeye döndüğünüze çok daha rahat iş bulabilir ve iyi maaşlarla çalışabilirsiniz.

Kendinizi sınav stresinden kurtarmak, hayalinizdeki Mimarlık eğitimini almak için yılın 12 ayı boyunca Priştine Universum Üniversitesi mimari dekorasyon mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Başvuru ve kayıt için tek yetkili olan Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Sizlere üniversiteye, öğrencilik ve öğrenim hayatına, gerekli belgelerden barınmanıza kadar pek çok konuda yardımcı olacak danışmanlarınız sayesinde herhangi bir sınava girmeden, taban puana gereksinimi duymadan geleceğinizi şekillendirecek o önemli adımı atabilir ve daha önce aldığınız derslerden muaf bir şekilde öğrenim hayatınıza 3. sınıftan başlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!