Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliğinden Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliğinden Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Artık ailenizin bütçesini zorlamadan ve sayısız sınava girmeden de yurt dışında okuyabilirsiniz. Aldığınız iki yıllık bir ön lisans eğitimi varsa sene kaybı yaşamak zorunda da değilsiniz ve yurt dışında bu iki yıllık eğitimin üzerine iki yıl daha okuyarak, yani dikey geçiş yaparak lisans diplomasına sahip olabilirsiniz. Ücretler ise ailelerin ceplerini yakacak cinsten olmadığı için bu ekonomik koşulları hemen değerlendirmelisiniz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş makine teknikerliği’nden makine mühendisliği bölümüne dikey geçiş yaparsanız senelik sadece 2500 Euro ödemeniz yeterli olacaktır. Bir de pasaport ve ön lisans diplomasına sahip olmanız yeterli. Kafanızdaki kargaşadan sizi kurtaran, sınav çilesini sona erdiren Bosna Hersek üniversiteleri sayesinde artık hayatınız değişecek. Yarınlara daha umutlu bakabilecek, okul bittiğinde ne olacağını, nasıl iş bulacağınızı kafanıza takmak zorunda kalmayacaksınız Daha pozitifi bir bakış açısına sahip olacağınız gibi, alacağınız eğitim sonucunda mavi diplomaya sahip olarak hayatınızı değiştiren bu eğitim sayesinde iş alanlarında yüksek ücretler kazanabileceksiniz.

İki yıllık teknikerlik eğitimi alsanız bile siz de dikey geçiş imkanlarından yararlanabilir ve Makine Mühendisliği bölümüne girerek 4 yıllık eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Diğer öğrencilerden farkınız kalmayacak çünkü önceden aldığınız derslerden muaf olsanız da görmediğiniz dersleri eğitiminiz süresince alarak aradaki açığı da rahatlıkla kapatacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş makine teknikerliği’nden makine mühendisliği okumak için İngilizce sınavlarına girmeniz de gerekmiyor. Türkçe eğitim alacağınız gibi ülkemizden giden Türk profesörler sayesinde en kaliteli eğitimleri almış olacaksınız.

Hayatınızı şekillendirirken kendinize yurt dışında okuma şansını tanımalı iş dünyasına atılırken çok daha iyi platformlarda iş imkanı bulabilmek için bu önemli fırsattan mutlaka yararlanmalısınız. Hem çok ekonomik rakamlara okuyabilecek, hem de hayatınızı baştan sona değiştirme fırsatı bulacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş makine teknikerliği’nden makine mühendisliği bölümüne geçiş yaptığınızda iki ülke arasında vize uygulaması olmadığı için de dilediğiniz zaman ailenizi ziyaret edebilir veya onların gelmelerini sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak, kayıt veya başvuru işlemlerini yapmak için tek yetkili olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşebilir, merkez ofislerimizde ki danışmanlarımızdan kafanıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!