Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği

Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği

Kendinizi sınavlara mahkum etmeyin ve eğitim hayatınıza Avrupa’da devam edin. Bunun öyle söylendiği kadar kolay olmadığını düşünüyorsanız emin olun yanılıyorsunuz. Avrupa’da okumak sanıldığının aksine, çoğu zaman ülkemizdeki sıkıntıları içermediğinden daha kolaydır. Başvuru rahatlığı kadar kayıt işlemleri için öğrencileri zorlamayan Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yapmanıza olanak sağladığı için hiçbir engele uğramadan hemen lisans eğitiminize adım atarsınız. Okulun senelik ücretini merak edenlere hemen söyleyelim, ödemeniz gereken rakam 2500 Euro’dur. Avrupa standartlarında eğitim veren bir okul için çok cüzi bir rakam olması sizi maddi açıdan rahatlatacak önemli bir unsurdur.

Türkçe eğitim veren önemli okullardan biri olan Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmanız halinde Avrupa kredi transfer sisteminden yararlanarak ders muafiyeti alabilirsiniz. Geçiş yaparken görmediğiniz dersleri alır, daha önce gördüklerinizi de yeniden almak zorunda kalmazsınız. Türk profesörlerin ders vermesi de sizin için büyük bir avantajdır. Bu denli kaliteli bir eğitim aldığınızda sonuç da çok güzel olacaktır çünkü mavi diploma veren okulun Yök denkliği olması sizin Türkiye’de ve dünyanın sayılı ülkelerinde iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Hayal ettiğiniz gibi bir Makine mühendisi olabilir, yurt dışında okuduğunuz için pek çok firmanın öncelikli çalışanı olabilirsiniz.

Para kazanmanızı kolaylaştıran bir meslek sahibi olmayı hayal ediyorsanız ve Avrupa standartlarında bir eğitim almak, yurt dışında okumak niyetindeyseniz iki yıllık eğitiminizi tamamlamak için hemen Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Yılın 12 ayı boyunca Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları tarafından yaptırabileceğiniz kayıt işlemleri için ön lisans diplomanız, transkriptinizin olması yeterli. Resmi makamlarla ilgili yazışmalar ve diğer işlemler için zaman kaybetmek yerine Eurostar yetkilileriyle çalışmanız işlerinizi rahatlatacaktır. İyi bir gelecek için iyi okullarda okumak sizin de hakkınız. Hemen Eurostar yetkilileri ile görüşüp en yakın zamanda kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!