Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği / Teknisyenliği Mezunlarına Makine Mühendisliği Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Priştine Universum Üniversitesi Makine Teknikerliği / Teknisyenliği Mezunlarına Makine Mühendisliği Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Hayatınızı iki yıllık okul mezunu olarak sürdürmek ve bu şekilde iş aramak zorunda kalmış halde yaşamak zorunda değilsiniz. İdealist olmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanızı kolaylaştıracak ve tabi ki hayallerinize sahip çıkarak iyi bir meslek sahibi olabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak bu şansı elde edebilirsiniz. Eğer konuya ilişkin çok fazla bilginiz yoksa yazımızı okuyarak hemen fikir sahibi olabilirsiniz. Sınav derdi yok ve tabi ki sizi üzen yabancı dil sınavları da yok. İngilizce bilmeniz de gerekmiyor zira okuldaki eğitim Türkçe olduğu için hiçbir şekilde sıkıntı duymadan derslerinizi tamamlayabilirsiniz. İki yıllık eğitim almış olduğunuz için size zaman kaybettirmeyen okul aynı zamanda diğer öğrenciler gibi sizin de 3. sınıftan başlamanızı sağlayarak büyük bir avantajı ele geçirmenize olanak sağlar. Sınav yok, sene kaybı yok, gördüğünüz dersleri yeniden almak yok.

Teknikerlik eğitiminiz esnasında aldığınız derslerin bazılarından muaf olacaksınız çünkü Avrupa kredi transfer sistemi olduğu için ortak görülen dersler muafiyet uygulanarak devre dışı bırakıldığından siz sadece almadığınız derslerin eğitimini görürsünüz. Ülkemizden giden pek çok öğrenci bu nedenle hiç sene kaybı yaşamadan hemen 3.sınıftan lisans eğitimlerine başlamakta ve geleceklerine doğru zamanda başlama şansına kavuşmaktadırlar. Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için senelik sadece 2500 Euro ödemeniz yeterlidir.

Tüm kayıt ve başvuru işlemleri üniversitenin yıllardır tek yetki verdiği Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları tarafından yapılmaktadır. Siz de Eurostar farkıyla geleceğinizi şimdiden şekillendirebilir ve Priştine Universum Üniversitesi makine teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak iş imkanlarınızı artıracak, Avrupa standartlarında bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ofislerimize geldiğiniz takdirde uzmanlarımız size ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi vereceklerdir. Aynı zamanda Facebook sayfamızdan Türk öğrencilerle görüşerek okul hayatı ile ilgili farklı bilgiler de alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!