Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği

Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği

Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği . Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği / Teknisyenliği . İki yıllık İnşaat Teknikerliği bölümünde okumanız Mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak lisans tamamlamanıza engel değil. Üstelik bu bölüme dikey geçiş yapabilmeniz için de taban puan almanızı gerektirecek herhangi bir sınava girmeyecek ve yurt dışında okuyacaksınız. Kosova da Mimarlık Fakültesinde hemen öğrenci olabilmek için yapmanız gereken şey lisans diplomanızla başvuruda bulunmak. Priştine Universum Üniversitesi inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerini sadece Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları üzerinden yaptırabilirsiniz. Tek yetkili olmalarının yanı sıra, işlerini 20 yıldır tamamen profesyonel şekilde sürdüren kuruluş sayesinde sınav derdinden kurtulup hemen Mimarlık eğitiminize başlayabilirsiniz. Yabancı dil sınavı yok, sizi strese sokan, geceleri uyutmayan DGS benzeri bir sınav yok ve tabi ki taban puan almaya çalışmak da yok. Sadece 2500 Euro senelik ücret ve ön lisans diploması sizi hayallerinize götürmeye yetecektir.

Doğrudan kayıt işlemleri senenin 12 ayı boyunca yapıldığı gibi, bu konudaki bilgiyi de size en yakın Eurostar merkezlerinden temin edebilirsiniz. Vize uygulaması olmadığı için Kosova’ya gidiş dönüşlerinizde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız ve dilediğiniz kadar giriş çıkış yaparak ailenizle özlem giderebilirsiniz. Sadece 2500 Euro ödeyerek, ülkemizdeki çoğu üniversiteden daha uygun rakamlara Avrupa’da Mimarlık eğitiminizi başlatabilir, alacağınız 4 yıllık mavi diploma sayesinde iş konusunda da aranan kişilerden biri haline gelirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırdığınızda Avrupa kredi transferi sistemi sayesinde daha önce aldığınız hiçbir dersi de almak zorunda kalmazsınız.

Doğası ve kültürüyle sizi kendisine çekecek olan Kosova’nın yükselen yıldızı haline gelen Priştine Universum Üniversitesinde okuma fırsatını kaçırmamalısınız. Sizi geleceğe en emin şekilde götürecek bu şansı yakalamak için hemen şimdi. Priştine Universum Üniversitesi inşaat teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına mimarlık dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt işlemlerinizi başlatmak üzere Eurostar ofisleriyle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’den giden akademisyenlerden alacağınız dersler dışında, tamamı Türkçe olan eğitiminiz de yabancı dil probleminizi daha en baştan ortadan kaldıracaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!