Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kayıtları

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Üniversite Kayıtları

Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin telaşlarından biri de kayıt işlemleridir. Genellikle internetten veya yalan yanlış, kulaktan dolma bilgilerle hareket eden kişilerde kayıt işlemlerinin uzunluğu, evrakların çokluğu gibi endişeler söz konusudur. Bu durumun nedeni gereken bilgiyi yetkili ağızlardan almamaktan ve yanlış bilgilere itibar etmekten kaynaklanır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kayıtları için en doğru ve en yetkili bilgiyi üniversitenin kendi web sitesinden veya bu konuda tek yetkili olandır. Yıllardır sayısız öğrencinin kayıt işlemlerini yapan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile irtibata geçerek alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için bekleyen güler yüzlü danışmanlar sayesinde aklınızdaki her türlü soruya en kısa zamanda cevap bulacak, kayıt işlemlerinin ne denli kısa sürdüğünü, çok az evraka ihtiyacınız olduğunu da kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Lisans tamamlamak için başvurularınızı yılın 12 ayı boyunca yapabilirsiniz. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadığı için başvuruları kaçırma gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kayıtları esnasında sizden istenen evrakların başında ön lisans eğitimini aldığınız bölümün diploması ve transkriptine ihtiyacınız olacak. Türkiye ile Bosna Hersek arasında herhangi bir vize uygulaması bulunmadığı için kayıt işlemleriniz esnasında vize sorunları ile de uğraşmayacak ve evraklarla alakalı problem yaşamayacaksınız. Her türlü kayıt ve başvuru işlemlerinizi Eurostar yetkilileri sizin adınıza yapacak ve takip edecekleri için işlemlerinizi çok kısa sürede neticelendirebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz geleceğe adım atmak Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş üniversite kayıtları için Eurostar ofislerine gitmek kadar kolay olacak. Güzel bir eğitim alabilmeniz, Avrupa’da yabancı öğrencilerle kaynaşarak, farklı bir kültüre dahil olarak en güzel öğrenim yıllarını geçirebilmeniz için size severek danışmanlık yapacak uzmanlarımız sayesinde en küçük problemleriniz bile dikkatle çözülecektir. Kayıt işlemleriniz için ön lisans diploması ve transkript dışında senelik ücret olan 2500 Euro ödemeniz gerekmektedir. Bu rakam ülkemizdeki üniversite harçları ile kıyaslandığında inanılmaz düşük olduğu için ekonomik bir eğitim alma şansına da kavuşacaksınız. Daha detaylı bilgi alabilmek için siz de hemen Eurostar ofislerinizi ziyaret edebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!