Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Mimari Dekorasyon

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Mimari Dekorasyon

Dünyanın neresine giderseniz gidin Mimarların yaptığı işleri görürsünüz. Çalıştığınız iş yerinin binası, evleriniz, sokaklar, baktığınız hemen her yer mimarların usta ellerinden çıkan yapılarla doludur. Son yılların en önemli mesleklerinden biri olmanın yanı sıra, tüm dünyada geçerliliğe sahip olması da bu alanda eğitim almak isteyenleri her geçen gün biraz daha cezbediyor. Kendilerine iyi bir gelecek hazırlamak isteyen gençlerimiz de haklı olarak Mimarlık bölümlerine girmenin yollarını aramakta veya ön lisans eğitimlerini Mimarlık bölümünde tamamlamak için uğraşmaktadır. Ancak bu durum ülkemizde pek de kolay değildir. Mesela İç mimarlık okuyan bir öğrencinin Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapabilmesi için Dgs sınavına girmesi, taban puanları tutturması ve İngilizce dilinde de yeterliliğe sahip olası gerekmektedir ki bu süreç genellikle çok stresli ve her zaman başarıyla sonuçlanan bir durum değildir. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş mimari dekorasyon, iç mimarlık bölümünden mimarlık lisans tamamlama konusunda sizlere çok önemli bir fırsat sunuyor. Artık siz de dikey geçiş sınavı olmadan geleceğin en iyi mimarları arasına girebilirsiniz.

Senede ödeyeceğiniz toplam 2500 Euro ücretle ve dikey geçiş sınavına girmeden doğrudan Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş mimari dekorasyon, iç mimarlık bölümünden mimarlık lisans tamamlama eğitiminizi başlatabilirsiniz. Bunu yapmak için sizden herhangi bir ön koşulu yerine getirmeniz beklenmediği için senenin tüm aylarında başvuruda bulunabilir ve dilerseniz belirlenen kayıt tarihlerinde hemen eğitiminizi başlatmak için adım atabilirsiniz. Vizesiz bir ülkede Türk kültürüne yakın ilişkiler içinde bulunarak ve daha da önemlisi Türk profesörlerden kendi dilinizde eğitim alarak Mimarlık lisans diplomasına sahip olma şansı artık ayağınıza geldi.

Dgs sınavıyla uğraşmak gece gündüz dikey geçiş konusunda stres yaşamak veya puanınız yetmediği için hayallerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sizleri Kosova’da okumaya, Avrupa standartlarında eğitim almaya ve dikey geçiş için sınav olmadan hemen 3. sınıftan başlamaya davet ediyoruz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş mimari dekorasyon, iç mimarlık bölümünden mimarlık lisans kayıtlarınızı ve başvurularınızı bu alanda yetkilendirilmiş olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile yapabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!