Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Eğitim herkesin hakkı ve elbette sınavsız istenilen bölümlerde okumak da gençlerimizin en büyük arzusu. Ne yazık ki ülkemizde sınavlardan geçilmiyor. Nereye baksanız birbirinden zor birden fazla sınav karşınıza çıkıyor. Öğrenciler üniversiteye girmek için sayısız sınavdan geçerken bir de üniversite eğitimleri esnasında sınavlara giriyorlar. Bunlar yetmiyormuş gibi, dikey geçiş yapmak isteyen gençlerimize de Dgs sınavı çıkartılıyor ve alınması gereken taban puanlar, İngilizce yeterlilik sınavları gibi durumlar da yoğun bir stres yaşanmasına neden oluyor. Hal böyle olunca da gençlerin geleceklerini diledikleri gibi inşa etmelerinde büyük sıkıntılar meydana geliyor. Kimi gencimiz hayalinden vazgeçiyor, kimi sınava defalarca girmek zorunda kalıyor ve bu süreçte hem yıl kaybediyorlar hem de para. Artık tüm bunlara Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş lisans tamamlama sayesinde son verebilir, sınavsız eğitimin kapısını aralayabilirsiniz.

Bu avantajı nasıl kullanacağını bilmeyenler için hemen size dikey geçi sınavı olmadan nasıl 4 yıllık lisans eğitimi alabileceğinizi anlatalım. Öncelikle Kosovanın önemli ve saygın okullarından olan Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş lisans tamamlama konusunda hiçbir sınav zorunluluğu getirilmediğini belirtelim. Yani sadece başvuru yaparak dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Dil konusunda da endişelenmenize gerek yok çünkü eğitimler Türkçe. Okulun birbirinden saygın ve uzman hocalarından ders alacağınız gibi, ülkemizden giden çok değerli Türk profesörlerin derslerine de girme imkanı bulacaksınız. Tüm bunlara ise senede sadece 2500 Euro ödeyerek sahi olmanız da artılarınızdan biri olacak .

Bu denli ucuz ve bu denli kaliteli, dünya standartlarına sahip bir eğitimi alabilmek için sizler de diğer öğrencilerimiz gibi Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü sorunuza profesyonel cevaplar alabileceğiniz gibi, Eurostar ofislerine 12 ay boyunca giderek başvuru işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş lisans tamamlama kaydı yaptırdığınızda eğitiminizde sene kaybı yaşamaz ve doğrudan 3. sınıftan derslere başlar, daha önce aldığınız derslerden Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde muaf olursunuz. Yurt dışında okumanın avantajları bir yana mavi diploma sahibi olarak hem ülkemizde Yök denkliğinden dolayı kolayca iş bulabilir, hem de kariyerinizi Avrupa’nın diğer ülkelerinde başlatmak imkanı bulabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!