Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Kayıt İçin Gerekli Evrakları

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Kayıt İçin Gerekli Evrakları

Eğitim hayatınızı 2 yıllık ön lisanstan dikey geçiş sistemi ile 4 yıllık lisans programına dönüştürmek artık çok kolay. Yanlış duymadınız çünkü Kosova’nın en iyi okulları arasında olan. Priştine Universum Üniversitesi sınav stresiyle boğuşan ve dikey geçiş yapabilmek için aylar ve hatta yıllar harcayan Türk öğrencilere çok güzel bir fırsat sunuyor. Eğitiminize hem yurt dışında devam etmek hem de hiçbir sınava girmek zorunda kalmadan doğrudan 3.sınıftan başlayacak şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Üstelik sanıldığı gibi eğitim ücretleri ülkemizdekinden pahalı değil, aksine oldukça düşük. Bu denli büyük bir fırsat ayağınıza geldiğinde eminiz siz de başvurunuzu nasıl yapacağınızı, kayıt esnasında ne gibi evrakların veya ön koşulların gerekli olduğunu düşüneceksiniz. Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları web sitemizde bulabileceğiniz gibi Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile görüşerek de temin edebilirsiniz.

Öncelikle kayıt için gerekli olan önemli evraklar iki yıllık ön lisans diplomanız, transkriptiniz, ikametgah kaydınız ve pasaportunuzdur. Öğrenim bedeli ise senelik 2500 Euro’dur. Bunların dışında sizden herhangi bir ön koşulu yerine getirmeniz veya sınava girmeniz beklenmez. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları tamamladığınızda eğitiminize hemen 3.sınıftan başlayabilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemleriniz için herhangi bir tarihi beklemeniz de gerekmez. Herhangi bir zamanda Eurostar ofislerine giderek hemen başvuru yapabilir, zaman kaybetmeden lisans tamamlama eğitiminize başlayabilirsiniz.

Ekonomik koşullarda, konforlu ve modern tesislerde ders almak, tamamı Türkçe bir öğrenim görmek en büyük kazançlarınızdan olacak ancak mezun olduğunuzda alacağınız ve uluslararası geçerliliğe sahip mavi diplomanız sayesinde iş dünyasının kapılarını gönül rahatlığı ile aralayabileceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş kayıt için gerekli evrakları tamamlayıp eğitiminize başladığınızda Yök denkliği bir diploma sahibi olacağınız bir lisans eğitimine de adım atacağınız için okulunuz bittiğinde dilerseniz ülkemize geri dönüp burada da gönlünüzdeki gibi bir işte çalışabilirsiniz. Bu konuda en yetkili kurum olan Eurostar yetkilileri ile mutlaka iletişime geçmeli, sınavsız, dil yeterliliği aranmadan, taban puan derdi olmadan Avrupa’nın en popüler okullarından olan Priştine Universum Üniversitesinde hayallerinize kavuşmalısınız.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!