Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Ek Tercihler Hakkında Bilgi

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Ek Tercihler Hakkında Bilgi

Dgs sınavına girmek istemiyor ve eğitiminizi Avrupa’da sürdürmek, kaliteli bir öğrenim hayatı geçirmek, iş bulma şansınızı artırmak istiyorsanız Kosova Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş ek tercihler hakkında bilgi almanız en doğru adım olacaktır. Sizleri bilgilendirmek, bu popüler okullara başvururken nelere ihtiyacınız olduğunuz söylemek istediğimiz gibi, hangi avantajlara sahip olacağınızı da göstermek istiyoruz. Öncelikle geçiş yapabileceğiniz bölümlerden bahsedelim. İki yıllık eğitiminizi Mimarlık, Adalet lisans tamamlama, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği gibi alanlara dikey geçiş yaparak 4 yıllık lisans haline getirebilirsiniz. Bu bölümlerde eğitim almak için vermeniz gereken senelik ücret ise sadece 2500 Euro’dur. Son derece cüzi olan bu rakamlar sizi üzmeyeceği gibi, ailenizin bütçesini de zorlamayacaktır.

Yurt dışında en kaliteli okullara okumak, 4 yıllık diploma almak artık sizin için de kolay. Başvuru için hiçbir şartı yerine getirmeniz istenmediği için strese girmenize veya dikey geçiş imkânlarından nasıl yararlanacağınıza dair endişeye kapılmanıza hiç gerek yok. Lisans tamamlama süreci asla sınavları içermiyor. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş ek tercihler hakkında bilgi alırken öncellikle bilmeniz gereken sınavlardan tamamen kurtulduğunuzdur. Bu süreçte dil sınavına girmeniz gerekmediği gibi, aldığınız dersleri sil baştan görmeniz de söz konusu değil. Muaf olduğunuz derslere sadece görmediğiniz dersler ekleniyor ve siz eğitiminize 3.sınıftan itibaren hemen başlayabiliyorsunuz. Kayıt işlemleri için belirlenen uzun bir aralık olduğu için bu süreçte evraklarınızı yetiştirememe gibi durumlar ortaya çıkmıyor çünkü Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları sizin için tüm işlemleri severek yerine getiriyorlar.

Daha önce bu ülkelerde ve bu bölümlerde eğitim alan öğrencilerimiz Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş ek tercihler hakkında bilgi almak için Eurostar kurumlarına gittikleri için vakit kaybetmediler. Sizler de geleceğinizi hemen şimdi planlayabilir, gerekli her türlü bilgiyi Eurostar danışmanlarından alabilirsiniz. Lisans eğitiminizi alacağınız bölümlere kayıt yaptırırken hiçbir zorlukla karşılaşmazsınız. Mavi diplomanızı alarak şahane bir iş hayatına atılmanıza olanak sağlayan Kosova’nın bu güzel okulunda okumak sizin de hakkınız. Hemen başvuru yapmak için size yakın bir Eurostar ofisine gidin, aklınıza takılan her soruyu onlara sorun ve cevaplarını alın.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!