Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri

Avrupa’da eğitim alarak iki yıllık ön lisans eğitiminizi 4 yıllık bir bölümde dikey geçiş yaparak tamamlayabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken şeylerin başında sınava girmenize gerek olmadığı, ödemeniz gereken ücretin senelik 2500 Euro olduğudur ve bunun dışında hiçbir dil sınavına girmek, taban puan almak zorunda da değilsiniz. Bu nedenle ülkemizde Dgs sınavına girmek için çalışan öğrencilerden daha şanslı olacak ve aynı zamanda ekonomik olarak da bütçenizi sarsmadan dilediğiniz gibi bir eğitime adım atacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri içinde Hukuk Fakültesi alanında Adalet Lisans Tamamlama, İnşaat mühendisliği, Mimarlık, Makine Mühendisliği, Harita, Elektrik, Bilgisayar mühendisliği, Telekomünikasyon fakültesi olduğu gibi, dilerseniz üniversiteden Hacamat sertifikası, Sülük sertifikası ve Akupunktur sertifikası da alabilirsiniz.

Tüm bu eğitimler için yapmanız gereken tek şey senenin 12 ayı içinde herhangi bir zaman Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşerek dilediğiniz bölümü seçebilir, bölüm ve dersler hakkında bildi alabilirsiniz. Aynı zamanda başvuru ve kayıt işlemleri için de sadece 20 yıldır bu işi yapan ve üniversite tarafından yetkisi olan Eurostar ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri içinde size ve hayallerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tamamen Türkçe eğitim alacağınız bölümlerde Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde ortak gördüğünüz derslerden muaf olabilme şansı bulacak, farklı dersleri ise 3. sınıftan başladığınız eğitiminizde görebileceksiniz.

Hangi bölümü seçerseniz seçin, seçkin Türk profesörlerinden ders alacaksınız ve yurt dışında Türkçe eğitim görmenin büyük avantajını yaşayacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri sizlere sınavsız, stressiz bir eğitim sunuyor. Lisans tamamlamak için sınavlardan geçer not almak veya ders çalışmak zorunda olmadığınız gibi, dilerseniz uzaktan eğitim alabileceğiniz şekilde sınavlara girerek de dikey geçiş hakkınızı dilediğiniz bölümde kullanabilirsiniz. Avrupa’nın en iyi okullarından birinden mezun olacaksınız ve mavi diploma alarak eğitiminizi geleceğinizde iş konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir kaliteye eriştireceksiniz. Yök denkliği olması nedeniyle ülkemizde de diplomanız geçerli sayılacak ve yine Türk öğrencilerle aynı haklara sahip olacağınızdan her türlü işe sorunsuz şekilde başvurarak çalışma hayatına en iyi başlangıçları yapabileceksiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!