Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri ve Puan Hesaplama

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümleri ve Puan Hesaplama

Türkiye’de okuduğunuz iki yıllık ön lisans programlarından sonra eğitiminizi 4 yıllık lisans düzeyine çıkarmak için sınava girmeden, puan almanıza gerek kalmadan pek çok bölüme müracaat edebilir, kayıt yaptırabilir ve hemen 3.sınıftan eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama ile ilgili söyleyebileceğimiz ilk şey herhangi bir puanlamanın veya puan hesabının olmadığıdır. Sınav olmadığı için lisans tamamlama konusunda puana da ihtiyacınız olmayacak. Dikey geçiş yapabileceğiniz bölümlerin başında Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği gibi birçok bölüm bulunmaktadır.

Dikey geçiş yapabileceğiniz çok sayda Fakülte ve bölüm bulunduğundan gönlünüzce eğitim alabilecek. Türkçe göreceğiniz dersler sayesinde herhangi bir zorlukla da karşılaşmayacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama bilgilerine daha da detaylı şekilde vakıf olabilmek için 20 yıldan fazladır, Avrupa’nın her yerine Türk öğrencileri gönderen güvenilir ve tek yetkili olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Artık hayallerinizi unutmak zorunda değilsiniz. Senelik 2500 Euro gibi çok uygun rakamlarla gönlünüzdeki gibi modern bir eğitim alacak, sevdiğiniz mesleği yapmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. Keyif dolu öğrencilik yıllarınızda Avrupa’da öğrenim görmüş olmanın ayrıcalıklarını da taşıyacaksınız. Yök tarafından tanınan ve aynı zamanda ülkemizde Avrupa’nın pek çok ülkesinde geçerliliği olan bir diploma alarak mesleğinize daha avantajlı başlangıçlar yapabileceksiniz.

Denklik yönetmeliğine uygun müfredatı olan. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş bölümleri ve puan hesaplama ile ilgili sadece bilmeniz gereken 2500 Euro senelik eğitim ücreti ve ön lisans diplomanızın gerektiğidir. Senenin 12 ayı boyunca dilediğiniz an kayıt yaptırabilir, Eurostar bürolarıyla irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Vize uygulaması olmadığından ne zaman isterseniz Bosna Hersek ile Türkiye arasında giriş çıkış yapabilir, vatan özlemi duymadan, Avrupa’nın göbeğinde rüya gibi bir eğitim için başlangıç yapabilirsiniz. Başvuracağınız tüm bölümlerde verilen eğitim Türkçe olduğu gibi, alanında uzman Türk eğitmenlerden alacağınız dersler içinde daha önce gördüklerinizden muaf tutulacaksınız. Daha fazla bilgi için Eurostar ofislerimizle temasa geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
MYO Transkripti
İkametgah
Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!