Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru

Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru

Lisans tamamlamak için Kosova’nın en popüler okullarından olan Priştine Universum Üniversitesini seçtiyseniz en doğru kararı vermişsiniz demektir. Tamamı Türkçe verilen eğitimler sayesinde pek çok öğrencimiz iki yıllık eğitimlerini lisans eğitimine tamamlayarak hayallerini gerçekleştirme imkanı buluyorlar. Üstelik hem kültürel, hem de tarihsel açıdan ortaklıklarımız olan bu güzel ülkede okumanın avantajlarına da sahip oluyorlar. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş başvuru işlemleri üniversitenin yetkilendirdiği ve tek muktedir olan Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler Eurostar merkez ofislerine giderek veya telefonla bilgi alarak yönlendirilmekte, kayıt ve başvuru işlemlerini kısa süre içinde tamamlamaktadırlar.

Başvuru yapmak için öğrencilerden herhangi bir şartı yerine getirmeleri beklenmez. Özellikle Türkiye’deki gibi bir sınav olmadığı için öğrenciler hangi bölümde lisans tamamlamak istiyorlarsa direkt o bölüm için başvuruda bulunabilirler. Bu arada bölüm farkı olmaksızın tüm bölümler için senelik 2500 Euro kayıt ücreti dışında başka ödeme de yapılmaz. Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş başvuru şansınızı kullanarak sizin gibi eğitim alan kişilere, Avrupa’da okumanızdan ve mavi diploma almanızdan dolayı fark atacaksınız. Seçtiğiniz bölüme kayıt yaptırmak için hiçbir şekilde sınava girmeniz gerekmeyeceği gibi, gece gündüz sınav stresinden de kurtulmak zorunda kalacaksınız. Yurt dışında okumak için çok iyi İngilizce bilmeniz gerektiğini de düşünmeyin çünkü yabancı dil sınavı da yok.

Zamanınızı ve enerjinizi hayatınızı güzelleştirmek, geleceğinizi daha mutlu olacağınız bir meslek üzerine inşa etmek için harcamalısınız. Kendinizi evinize kapatarak, sınavlara girerek ve yeterli puanları almak için uğraşarak mutsuzlaştırmak yerine hemen Priştine Universum Üniversitesi dikey geçiş başvuru imkânlarınızı değerlendirin ve en yakın Eurostar ofislerinden bilgi alın. Sizden puan istemeyen ve sadece ön lisans diplomanızla başvurmanızı bekleyen üniversitenin sağlayacağı avantajları yetkili kişilerden dinleyin ya da sizin gibi dikey geçiş yapmış Türk öğrencilerle temasa geçerek fikir alın. Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan Kosova’da doğayla iç içe bir şehirde eğitiminizi tamamlayabilir, Türk profesörlerden ders alarak, meslektaşlarınızı geride bırakacak kadar kaliteli bir öğrenim hayatı geçirin. Facebook adreslerimizden veya web sitemizden dikey geçiş yapabileceğiniz bölümleri öğrenebilir, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!