Priştine Universum Üniversitesi Bilgisayar Teknikerliği / Teknisyenliği Mezunlarına Makine Mühendisliği Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Priştine Universum Üniversitesi Bilgisayar Teknikerliği / Teknisyenliği Mezunlarına Makine Mühendisliği Dikey Geçiş 3. Sınıfa Doğrudan Kayıt

Bölümler arasında dikey geçiş yapabilmek her zaman kolay olmuyor. Bu konuda dikey geçiş sınavlarına girmeden öğrenciler pek bir şey yapamıyorlar. İstedikleri bölümün kontenjanı ve taban puanı da burada büyük önem taşıyor. Priştine Universum Üniversitesi bilgisayar teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptıran öğrencilerimiz Bilgisayar teknikerliği yerine Makine mühendisi olabiliyorlar ve bu eğitimi pek çok Türk öğrencinin de yaptığı gibi Bosna Hersek’in en iyi, en kaliteli okullarından birinde almaya karar veriyorlar. Alanında en yetkili, en uzman hocaların girdiği dersler Avrupa kredi transfer sistemiyle öğrencilere avantajlar sunuyor ve ortak derslerden muaf olunmasına izin veriyor. Okulun Avrupa standartlarındaki eğitiminin bedeli ise senelik 2500 Euro o kadar. Hem aileler memnun kalıyor, hem de öğrenciler harçlara avuç dolusu para ödemek yerine bu ücreti öğrencilik hayatları için kullanıyorlar.

Siz de bu şansı kullanarak Bilgisayar teknikerliği bölümünüzden aldığınız ön lisans diplomanızla başvuruda bulunabilir, direkt olarak üçüncü sınıf öğrencisi olabilirsiniz. Tabi ki sınavlara girmeden alacağınız bu eğitim stresten kurtulmanızı, İngilizce öğrenmek zorunda kalmadan tamamen Türkçe eğitim alabilmenizi de sağlıyor. Priştine Universum Üniversitesinden mezun olan öğrencilerin mavi diploma aldıklarını da hatırlatalım çünkü bu diploma hem ülkemizdeki, hem de Avrupa’daki pek çok iş imkanının kapısını aralamanıza neden olacaktır. Priştine Universum Üniversitesi bilgisayar teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmak için diploma ve transkripte ihtiyacınız olacak. Bunların dışında pasaport çıkartmanız ve ikametgah örneğinizi vermekle tüm işlemleri bitirmiş olacaksınız.

Diğer öğrencilerin şanslı olduğunu düşünmek ve şanssızlığınıza yakınmak yerine hemen Priştine Universum Üniversitesi bilgisayar teknikerliği / teknisyenliği mezunlarına makine mühendisliği dikey geçiş 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırarak kendi şansınızı yaratabilirsiniz. Ayağınıza kadar gelen bu önemli fırsattan yararlanmak için ve bilgi almak için siz de Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile temasa geçiniz. 12 ay boyunca başvuru yapabileceğiniz ofislerimize giderek merak ettiğiniz konularda yetkili ağızlardan doğru bilgiler edinebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!